Wpis z mikrobloga

Mireczki mam takie pytanie odnośnie #zdrowie #medycyna #biologia
Rzadko, bardzo rzadko się to zdarza, jednak mnie niepokoi. Dzisiaj akurat znowu miałem.
Śpie sobię, normalny sen, ale nagle po prostu mam w nim jakiś moment, na przykład się wywracam, i w tym momencie jak się wywracam to obraz oczywiście tak leci z góry do dołu czy na odwrót, zupełnie jak przy normalnej wywrotce, ale gdy już leżę w śnie na ziemi, to nadal mi obraz tak wiruje no i oczywiście w tym momencie się budzę z wielkimi zawrotami głowy właśnie takimi "z dołu do góry". Ktoś coś? Czemu i czym to może być spowodowane? Bo jednak jest troszkę niepokojące xD
// Czasami bez snu po obudzeniu też tak mam, ale wtedy snu nie pamiętam
  • 14
@frytex2: Ma sens, to jak bezdech to w sumie lepiej, że się budzę :D Ale w ogóle takie zawroty "z tyłu do przodu" są cholernie dziwnie, bo normalnie będąc świadomych nigdy ich nie potrafiłem nawet sobie wywołać
@Twinkle: Właśnie jak byłem jakiś czas temu na jakiś badaniach i o tym wspomniałem to powiedział, że jak się powtórzy to mam przyjść. Także zobaczę co da się zrobić
@Twinkle: To się serio zdarza stosunkowo rzadko, może raz na rok.
Jak już tu jestem to mam jeszcze takie coś, że siedzę albo leżę i nagle czuję jak mi serce bije po prostu, że oddech biorę i wtedy czuję jak mi tak szybciej uderza xD jak to by się powtórzyło to też miałem iść, ale jeszcze nie miałem
@Twinkle: Zawsze myślałem, że takie świadome oddychanie jest całkiem normalne, bo raczej codziennie, szczególnie jak w domu jestem i nie mam więcej zajęć, to mam świadome.