Wpis z mikrobloga

Witam.
Czy jest możliwość jakiegoś szybkiego i sprawnego pobrania kawałka miasta z oteksturowanymi modelami 3d z google earth?
Próbowałem googlować i niestety satysfakcjonującego mnie nie znalazłem.
Dodam jeszcze, że niestety, ale jest to miasto zlokalizowane w Chinach.... i nie ogarniam nazw modeli 3d zapisanych w krzaczkowatym języku na google warehouse :/
#architektura #sketchup #3dsmax
  • 5
@prdlt: dzięki za odpowiedź. Próbowałem wczoraj i niestety, ale nie chciało mi działać na nowszej wersji google earth, a przy starszej brakowało na mapie tak ok 2/3 modeli 3d :/
@BqqB: Często byłem w potrzebie (zresztą nadal bywam) posiadania modelu jakiegoś terenu lub map, które nadawałyby się do obróbki w Cadzie, Illustratorze lub Maxie i najczęściej kończy się na opracowaniu wszystkiego na piechotę
@prdlt: U mnie też.. Zawsze nijak się mają modele terenu z google earth do map sytuacyjno-wysokościowych:)
Teraz koncepcja w hongkongu, setki budynków o różnej wysokości, wszystko pięknie wymodelowane i otexturowane w google earth, ale nie ma jak na skróty tego ściągnąć i po prostu wsadzić swojego pomysłu w istniejące otoczenie:)