Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jestem w odwiedzinach u rodziny i już się wkurzyłam, bo spotkałam córkę takiej sąsiadki, co się od paru lat sukcesywnie rozmnaża. Jeden tatuś dzieci w więzieniu, drugi taki sam nierób jak matka. Dziewczynce jest smutno, bo była u koleżanki i ta ma swój pokoik oraz WŁASNE ŁÓŻKO (ona śpi z siostrą na łączonych fotelach). Dzieci dostają jakieś pieniądze na loda, a ona nie dostaje. Na wycieczkę nie jedzie, bo trzeba było 100 złotych dać. Chciałaby mieć hulajnogę, jak mówi "chociaż taką najgorszą, najtańszą", ale nie ma. Niczego to dziecko nie ma, dorasta w poczuciu niższości, wstydzi się zaprosić koleżanki do domu, nie ma z nią kto lekcji odrabiać, nosi ciuchy po kimś i za małe buty. Ale mamusia na FB spamuje od rana najmłodszym bombelkiem, któremu zaraz zgotuje taki sam los jak pozostałym czterem. Tfu, nataliści. I niech ktos takiemu dziecku powie, że jest pieprzonym materialistą, bo powinien się karmić miłością mamusi. Albo że ma takie same szanse w życiu jak pędzel z bananowej rodziny, który od najmłodszego mógł się rozwijać w dowolnym kierunku i nie miał awantur w domu.
  #antynatalizm #gorzkiezale #madki #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (110)

 • avatar

  Kilka lat temu zarejestrowałem się jako dawca szpiku, bo chciałem zaimponować jednej dziewczynie co prowadziła rejestrację, a dwa dni temu otrzymałem takiego maila i jeszcze wczoraj telefon, że jest bardzo duża zgodność i mało czasu. Nie czuję się, żebym chciał być dawcą. Nawet za to nie otrzymuje się żadnych pieniędzy oprócz zwrotu kosztów. Co robić?

  #dkms #krwiodawstwo

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (186)

 • avatar

  Znajoma, która jakiś rok temu zwyzywała mnie od potencjalnych morderczyń, bo jestem za prawem do aborcji i rozmawiałyśmy o tabletce 48 po, którą ona traktuje jako środek wczesnoporonny, zagorzała katoliczka, komentująca mój ateizm i mieszkanie z niebieskimi bez ślubu itp. - znalazła pół roku temu chłopaka.
  Dzisiaj po napisaniu do mnie, przyjechała po moją starą receptę na tabletkę 48 po, bo im guma poszła.

  The end.

  #zwiazki #seks #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #katolicyzm #rozowepaski #niebieskiepaski i trochę #bekazkatoli
  pokaż całość

  odpowiedzi (77)