Wpis z mikrobloga

Kampania to fajny okres. Tyle brudu i układzików ile wypływa, to jak nigdy.
Otóż, typek wrzucił foty Agnieszki Burzyńskiej (ex Wprost, teraz Kulisy24), jak późną nocą spotkała się z Jackiem "Heil Hitler!" Protasiewiczem (PO) na drinku(ach) po czym udali się na chatę Protasiewicza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #romans #sex #agnieszkaburzynska #wprost #jacekprotasiewicz #po #wybory #sexafera
M1r14mSh4d3 - Kampania to fajny okres. Tyle brudu i układzików ile wypływa, to jak ni...

źródło: comment_UXxZOjklGcw4aIYfZv7XqZ1clRymIX6z.jpg

Pobierz
  • 19
@M1r14mSh4d3: @erbo: Po pierwsze z tych zdjęć nie wynika nic poza spotkaniem jednej z drugim. Po drugie, mając oczywiście świadomość, że to koledzy redakcyjni, Majewski jest jednak dla mnie bardziej wiarygodny (co nie znaczy, że mu ufam bezkrytycznie) niż Jakubowski i jego "przenikliwe" spostrzeżenia z takich dwuznacznych zdjęć (które wcale nie muszą oznaczać tego, co GJ sugeruje).
Ale zobaczymy, może się mylę.
@Merytoryczny2: ale, ale. Zakładając, że tak było. Protasiewicz, wiadomo, lubi wypić.

Niech jest tak jak mówi wersja Jakubowskiego, że było przed północą, Protasiewicz zadzwonił po Burzę, ona przyjechała, wypili drinki, poszli do niego na chatę. Wyszła nad ranem.

I wobec powyższego, to nie byłoby nic takiego wg Ciebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@erbo: W przeciwieństwie do ciebie poznałem go osobiście. I wiem, że na TT często pajacuje (choć niektóre spostrzeżenia ma trafne), ale w cztery oczy inaczej to wygląda.
@M1r14mSh4d3: Skąd wiesz, że w ogóle weszła do niego i wyszła nad ranem? O matko, ale można manipulować ludźmi. Nie, nie będę bronił Burzyńskiej, ani Majewskiego za wszelką cenę (bo może rzeczywiście tak było, ale mam za mało informacji na ten temat,
Skąd wiesz, że w ogóle weszła do niego i wyszła nad ranem?


@Merytoryczny2: Przecież jest to napisane przez tego dziennikarza.
Natomiast Majewski skąd wie że nie wyszła nad ranem?

Zakładasz że jeden kłamie, a drugi jest jasnowidzem xD
Skąd wiesz, że w ogóle weszła do niego i wyszła nad ranem? O matko, ale można manipulować ludźmi.


@Merytoryczny2: ale czytać ze zrozumieniem potrafisz? I wiesz co to znaczy przyjąć hipotezę?

Zakładając, że tak było.


Wiarygodność Majewskiego w tej kwestii jest taka sama jak Jakubowskiego. Słowo przeciw słowu.
@erbo: Bardziej ufam Majewskiemu, ale zakładam, że jeden i drugi może kłamać i tyle. Napisałem, że z tego zdjęcia można wywnioskować wiele (np. bzdur).
@M1r14mSh4d3:

Tyle brudu i układzików ile wypływa, to jak nigdy.

Widzę kategoryczne sądy nad kimś na podstawie zdjęcia w stylu "Faktu". Dla mnie to nie ten poziom dyskusji - czyli tabloidowy (no chyba, że ci to pasuje to ok).
Tak rozumiem zwrot "zakładając".
Z mojej strony
@Merytoryczny2:
Ale my nie wnioskujemy ze zdjęć tylko z tego co on napisał.
Sorry ale Majewski nie jest w sprawie swojej koleżanki godny jakiegokolwiek zaufania.
Tak samo jakbyś się powoływał na słowa polityka PO o Tusku czy Kopacz... bezsensowne.

Niby skąd Majewski ma wiedzieć co Burzyńska robi po nocach? Śledzi ją czy zamontował jej GPS?
@erbo: Miałem kończyć, no ale...

Ale my nie wnioskujemy ze zdjęć tylko z tego co on napisał.

No napisał. Śledził ją do rana? A może istnieje taka możliwość, że Jakubowski po prostu kłamie (albo spekuluje na podstawie zdjęć tak jak ty teraz) czy nie zakładasz takiej opcji? (no tak jak to możliwe, skoro tak napisał na TT, to na 100 % musi być prawda). To samo tyczy się Majewskiego, żeby nie
@Merytoryczny2:
Przyjęcie założenia że Jakubowski kłamie i wszystko wymyślił kończy jakąkolwiek dyskusje w tym temacie.
Trzeba mieć na to jakiekolwiek dowody, albo chociaż motyw.

Dlaczego Majewski nie napisał że na fotkach widać świąteczne choinki ze światełkami, tylko potwierdził że spotkanie jednak było? xD
Przyjęcie założenia że Jakubowski kłamie i wszystko wymyślił kończy jakąkolwiek dyskusje w tym temacie.

I taką możliwość należy również brać pod uwagę.

Dlaczego Majewski nie napisał że na fotkach widać świąteczne choinki ze światełkami, tylko potwierdził że spotkanie jednak było? xD

@erbo: Nie wiem, pytaj jego, a nie mnie.
I taką możliwość należy również brać pod uwagę.


@Merytoryczny2:
Ale gdzie ja napisałem że nie biorę jej pod uwagę?
Ona jest tak oczywista, że nie warto o niej dyskutować.
@M1r14mSh4d3: Grzesio Jakubowski, dawniej pracownik Tomusia Lisa - pisywał na parówken.pl, to bardzo dziwna postać, która ma często różne kwity ale nie umie ich zinterpretować i ocenić. Jest prowokatorem i często się myli w swoich wnioskach. Drzewiej walczył z Cezarym Gmyzem i w sumie ta "walka" trwa do dziś. Był nawet kiedyś w Klubie Ronina, ale nic nie zrozumiał z rozmów, więc zaczął szydzić i obśmiewać, co trwa do dziś.

Generalnie