Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (52)

 • avatar

  Uuuuu Antoni zerwał się z łańcucha XD

  #twitter #bekazpisu #smolensk #heheszki #patologia #tvpis

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Nigdy tego nie robię, ale sytuacja mnie bardzo poruszyła, bo dotyczy mojego znajomego i zasłużonego mirka @PrzekraczajacGranice Wczoraj zaginął w Warszawie! Jego narzeczona prosi o pilną pomoc.

  MIKOŁAJ ZAGINĄŁ -> bardzo proszę o UDOSTĘPNIENIE, lajkowanie, komentowanie postu, by poszedł w świat jak najdalej.

  OPIS: Wczoraj (25.05.br) Mikołaj wyszedł z domu w Warszawie 9:00 – 9:30, by przejść się nad Wisłę i poczytać (okolice Mostu Gdańskiego – tzw. Cypelek). Wziął plecak 30 l (ciemnoszary, pomarańczowe elementy, QUECHUA – jak na zdjęciu), koc piknikowy niebiesko-szary, wodę, przekąskę i książkę. Miał wrócić kilka godzin później, najpóźniej na obiad. Ostatni telefon wykonał ok. 10:00, a aktywny był w mediach społecznościowych przed 12:40. Nie odpowiada na telefony ani wiadomości. Nie znaleźliśmy go wczoraj nad Wisłą na trasie Most Gdański – tzw. Cypelek (na wysokości Pelcowizny).

  Wzrost: 174 cm, waga: ok. 83 kg, krępa postawa

  ZNAKI SZCZEGÓLNE: wypukły pieprzyk (znamię) na prawym policzku na granicy zarostu, mała podłużna blizna pod prawym okiem, dużo pieprzyków na ciele (ramiona, plecy)

  JAK BYŁ UBRANY: kurtka granatowa softshell (4F) z żółtymi elementami przy suwakach (na zdjęciach), niebieskie dżinsy, buty sportowe czarne softshell ze sznurówkami czarno-pomarańczowymi (na wspólnym zdjęciu). Pod kurtką miał czarną koszulkę termiczną z krótkim rękawem (Brubeck), a na to bluzka z długim rękawem bordowa. Miał na twarzy granatową dzianinową maseczkę (Bialcon, jest metka). Miał w kieszeniach klucze do domu (brelok ludzik LEGO Superman) i niebieski sportowy materiałowy portfel z dokumentami w środku.

  Zaginięcie Mikołaja zostało zgłoszone na policji i do Fundacja Itaka. Nie jest jeszcze w bazie w internecie, ale jak się pojawi, od razu udostępniam linki.

  KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE, bardzo bardzo proszę o kontakt. Proszę, prześlijcie tę informację dalej.

  ZNAJDŹMY MIKOŁAJA!

  https://www.facebook.com/renata.rakowska.58/posts/4165469243478160 #csiwykop #warszawa
  pokaż całość

  odpowiedzi (112)