Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Cześć Mircy, robię małe #rozdajo i oddam zniżkę do Mohito, marzec powoli się kończy i raczej z niej nie skorzystam, ale może komuś się przyda. Także zasady standardowe, losowanie jutro o 20:00.
  #zadarmo #cebuladeals #mohito #modadamska #moda

  odpowiedzi (26)

 • avatar

  Mirko, kusi mnie, żeby iść na siłownię, ale głupio mi jakoś tak samej. Dajcie z dwa plusy na zachętę. #silownia

  odpowiedzi (57)

 • avatar

  Feminizm to najgorszy rak ludzkości. Jedna ze znajomych dodała zdjęcie na fb z przystanku, ponoć w całym mieście reklamują jakiś dokument z TVNu. Zdziwiona, że to wszędzie wisi. Pomijając już czym jest ten serial, bo nie widziałem, ale google pokazuje same pozytywne rzeczy. Jej pierwszy komentarz odpowiadający na pytanie "co w tym złego?"

  Uprzedmiotowienie tego dziecka jako małego biednego murzyniątka które uzyska swoje człowieczeństwo tylko dzięki białej pięknej pani z zachodu. Tego typu obrazy umacniają rasizm i podziały, wbijając w świadomość białych ludzi że są lepsi a wszyscy kolorowi potrzebują ich pomocy i litości, można sobie z nimi robić zdjęcia jak z małpkami w zoo i grać rolę wybawiciela. Biała pani ma imię i nazwisko a dziecko jest "murzynkiem bambo" co mieszka gdzies daleko, jest głodne i biedne. Gdyby było białe, jak bardzo inny były przeka?. Dla mnie to tak niefajne jak uprzedmiotawianie kobiet.

  Inne feministki ze znajomych oczywiście triggered i zaczynają rozkręcać burzę xDD

  #bekazkobiet #bekazpodludzi #feminizm
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (109)