Wpis z mikrobloga

@kamil_zdun: no to nei widzę w czym problem. Studentka psychologii to nie pani psycholog. Jeżeli jest puszczalska to nie będziesz miał problemu a jeżeli jest bardzo porządna to obojętnie co byś robił to raczej się nie uda. Chyba że jest wrażliwa i jak się rozpłaczesz to na litość ją weźmiesz... Ciężko poważnie doradzać w temacie 'chce zaruchać -studentka 8/10 - doradzcie'
@ArpeggiaVibration: właśnie chodzi o to że to jest ten typ z którym ciężko jest zagaić. nie kontynuuje rozmowy, jest ciężka we współpracy. nie chce być nachalny, czy jakimś stalkerem, po prostu chcę do niej trafić tak, by puknąc.

typ imprezowiczki.
a ja na imprezy nie. wolę się napic przy barze niż robić z siebie drewnianego idiotę na parkiecie
@kamil_zdun: Moja rada mirku - nie wyskakuj za szybko z ruchaniem. Nawet niziny społeczne i oczywiste dupodajki nie chcą być traktowane jak #!$%@? i trzeba je trochę pourabiać.
@kamil_zdun: Jak laska jest mało responsywna to bym dał sobie spokój bo raczej nic z tego nie wyjdzie, ew. możesz spróbować trochę pokomplementować (z reguły są próżne w #!$%@?) i próbować jak najszybciej się spotkać na żywo.