Gorące dyskusje ostatnie 12h

Trochę się wstydzę ale chuj XD Ja sam się do takiego stanu doprowadziłem przez wpierdalanie za dużo
    Postanowiłem się w końcu wziąć za siebie na poważnie, a nie tylko obmyslać plany w głowie jak to fajnie być szczupłym. Zacząłem diete około 3 tygodni temu(nie jakaś rozpisana tylko licze kalorie w apce #fitatu). Wrzuceniem tutaj tego zasugerowałem sie od @Oskarek89 i jego zamiana w mcgregora(XD). W sumie głównym czynnikiem podjecia sie tego to próba wyjścia z #przegryw( bo jednak jakbym zrzucił te sadło to wzrosła by samoocena(pozdrawiam kolegów z discorda).
    Waga startowa: 115kg
    Waga obecna(po 3 tygodniach pilnowania sie i ruchu(rower)): 108,7kg.
    Moje wymiary z dnia rozpoczecia diety:

szyja/kark: 40cm
    brzuch: 102cm
    klatka piersiowa: 107cm
    biodra: 111cm
    ramie/biceps: 34cm
    udo: 68cm
    talia: 96cm
    łydka: 43cm
    Planuje w rok zmienić całkowicie swoją sylwetke, obecnie zrzucam tłuszcz, a jak dojde do około 90kg wtedy zaczne budować miesnie bo czytałem, że z deficytem kalorii to miesni nawet nie zbuduje. Bede wrzucał zdjecie co miesiac jak sie zmieniam(chociazby zeby udokumentować sobie zmiane)kolega z komentarzu nauczył to TAG DO SLEDZENIA #ulanymarek. Kto chce to bedzie mógł zaobserwować. Tak, wiem ujebane lustro xD
    #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #nsfw(bo jednak cycochy) #odchudzanie i troche #pokazmorde bo jednak troche widac xD #motywacja
    pokaż całość

odpowiedzi (219)

Zagrajmy w rosyjską ruletkę. Co 5 plus głaszcze pieska. Jak się nie boisz, to zapraszamy do gry.
    #ruletka #glupiewykopowezabawy

odpowiedzi (19)

#rozdajo #ksiazki #ksiazka #fantastyka #fantasy

Mam do oddania nieużywany egzemplarz tej oto książki. Z plusujacych wylosuję jedna osobę do której napisze na pw z prośbą o adres do wysyłki (na moj koszt). Prawdopodobnie jutro wieczorem (o 20:00) wylosuję ewentualnego ochotnika chętnego na książkę :)

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (19)