Wpis z mikrobloga

Dziś lepiej niż ostatnio #agapoleca #pizzataniej czyli jak i gdzie zjemy taniej!

#pizzaportal
- promocje ze zniżkami 10 zł: pizzaportal.pl/kupony-promocyjne/
- promocje ze zniżkami lokalnymi: pizzaportal.pl/rabaty-promocje/
- 20 zł na kolejne zakupy przy zapłacie kartą Visa za min. 40 zł
- 20% - kod: AVANTI ważny do 31.10.2015 - raz na konto
- 20% - kod: WYSOKIEOBCASY ważny do 31.10.2015 - raz na konto
- 13% - wejdź na FB Pizzaportal w Rabaty SMS (czasami często jednak jest wyłączona)
* sposób na mobile - mi tam często wypieprza się płatność w mobile dlatego też zamawiam na mobile.pizzaportal.pl, wbijam rabat, podaje dane dostawy itd. i odświeżam odpaloną wcześniej na innej zakładce zwykłą stonkę pizzyportal na której już jestem zalogowana - tym samym rabat się przenosi automatycznie ze strony mobile i można płacić dowolnym sposobem a nie tylko kartą no i nie wypieprza się tu płatność :)

#pyszne #pysznepl - zamów na pyszne.pl
- 12 zł - kod: WITAM (mwz: 30zł) - tylko w aplikacji mobile tylko dla nowych klientów
- generator kodów na -10zł dla nowych

#dominium
- 30 zł w bonie od nju mobile za każdą nową umowę - trzeba przytrzymać min. jeden miesiąc

#kfc #kfcdostawa - zamów na kfcdostawa.pl
- kupony do KFC stacjonarne ważne do 12.10.2015 (nowych na razie nie widać)
- sprawdź pocztę - KFC wysłało kody na maila
- macie coś ciekawego do KFC w dostawie?

#burgerking
- kupony do Burger King stacjonarne ważne do 31.12.2015

#mcdonalds
- kupony do McDonald’s stacjonarne ważne do 27.10.2015
- darmowa kawa do 25.10.2015 w powszednie dni tygodnia do 10:30 a w weekendy do 11:00

#northfish
- kupony do North Fish stacjonarne ważne do 17.11.2015

W komentarzach prośba o kody których powyżej jeszcze nie ma

P.S.pod tagiem #agapoleca wrzucam różne promo i #kodyrabatowe z których najczęściej korzystamy ze znajomymi i da się wyciągnąć realną gotówkę ;-) z różnej branży - jak już korzystamy i deal jest sprawdzony to czemu by nie podzielić się z Mirkami

#agapoleca #pizzaportal #pyszne #pysznepl #kfc #kfcdostawa #jedzenie #pizza #kodyrabatowe
  • 7
Na PayBacku miałem kiedyś kupon, który dawał punkty, ale warunkiem było zamówinie pizzy bez użycia kodu rabatowego :D
Wolałem się upewnić, czy tu tak nie jest ;D