•  

Jeżeli to nie jest powystawowy laptop albo ze zwrotu do dość dobra oferta dla osób szukających budżetowego laptopa do internetów i pakietu office, w skrócie za 1199 zł otrzymujemy lenovo b50-80 z matową matrycą, i3-4030u, hd4400 i 4GB ramu:
    http://www.neonet.pl/laptop_lenovo_b50_80_80lt00fspb.html
    #pustulkowelaptopy #promocje

+: t.............z, Jaro070 +5 innych
    •  

@Pustulka: www.olx.pl www.gumtree.pl ;p sorry

•  

@payner: nie bardzo rozumiem, o co ci chodzi.

•  

@payner: ponad 90% osób na wykopie preferuje nowe laptopy z 24 miesięczną gwarancję i ta informacja jest dla nich, mała garstka będzie polować na np. używanego probooka 650.

•  

@Pustulka: jakoś nie mam przekonania do laptopów bez systemu, połakomiłem się 2 lata temu na HPka i po samodzielnym zainstalowaniu Win 7 co trwało kilka godzin cały następny dzień spędziłem na pobieraniu i instalowaniu sterowników ze strony, bo nic nie banglało jak trzeba. Także dość pozorna oszczędność i opcja dla tych, co mają czas się w to bawić.

•  

@znikam5: No nie wiem. Ja tam wolę posiedzieć nad tymi wszystkimi sterownikami max godzinkę i mieć parę stówek w kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@znikam5: a ja wręcz przeciwnie, jak laptop to tylko bez systemu (i tylko DELL). 200-300zł oszczędności, godzinka roboty i mam system taki jak chcę.

•  

jakoś nie mam przekonania do laptopów bez systemu, połakomiłem się 2 lata temu na HPka i po samodzielnym zainstalowaniu Win 7 co trwało kilka godzin cały następny dzień spędziłem na pobieraniu i instalowaniu sterowników ze strony, bo nic nie banglało jak trzeba. Także dość pozorna oszczędność i opcja dla tych, co mają czas się w to bawić.

@znikam5: Wersja tego laptopa z systemem i trochę słabszym i3 kosztuje 1600 zł, jest to 33% więcej, myślę, że ktoś kto poszukuje budżetowego sprzętu raczej chce wydać możliwie jak najmniej, zwłaszcza jeżeli kupuje do domu, gdzie nie powinien zakupić laptopa z systemem(chociaż na firmę obecnie jest to chyba niewymagane.) Oczywiście instalując system na własną rękę trzeba poświecić na kilka godzin, są aplikacje pozwalające wyszukać najnowsze bądź prawie najświeższe sterowniki(poza tymi od klawiatury czy paneliku dotykowego je trzeba ściągnąć na własną rękę ze strony producenta) robiąc to samemu też instalujesz czysty system bez bloatweru i zbędnego oprogramowania producenta laptopa, który zawsze towarzyszy fabrycznym konfiguracjom. Sami Polacy też mają tendencję do oszczędzania i szukania jak najtańszych ofert, więc większość sprzedawanych na rynku laptopów to właśnie te bez systemu.

•  

@Pustulka: ok, duża oszczędność jest wtedy, gdy już mamy licencję na Windowsa, a nie oszukujmy się, większość go pewnie spiratuje.

•  

Win 7 co trwało kilka godzin cały następny dzień spędziłem na pobieraniu i instalowaniu sterowników ze strony, bo nic nie banglało jak trzeba

@znikam5: WAT???? Do HP masz wszystkie stery do lapka w jednym miejscu, więc tylko wpisujesz model i pobierasz z góry na dół jak leci wszystko. Pomijając czas pobierania (zakładam, że nie mieszkasz w mozambiku z internetem 256 kb/s) instalacja wszystkiego to maks 15 minut. Instalacja Win7 to maks 45 minut. Do tego jakies programy typu VLC (a te i tak musisz zainstalować samemu po kupnie lapka z systemem) to kolejne 10-30 minut zależnie co potrzebujesz.Jak można przy tym spędzić więcej niż 2-3 godziny?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement