Wpis z mikrobloga

O wypoki, co się stało ;<

W piątek po 19 padł mi prąd w pracy. To znaczy tak przypuszczałam, bo padł stream, a ja siedziałam już w domu. W sobotę pyk pyk pojechałam do pracy, a tu ciemno i głucho. Tata przyjechał, pogrzebał w bezpiecznikach (te takie stare, wkręcane, bo tych nie umiem ogarnąć.) W każdym razie bezpieczniki wymieniliśmy, ale jak się okazało, prąd nie docierał do skrzynki mojej ;< Czasu było mało, pojechaliśmy tylko do pracy taty po akumulator, przetwornicę, żeby podłączyć inkubator i terrarium z małymi agamkami, żeby nie marzły. Dzisiaj dopiero przyjechał Pan i prąd już jest.

ALE straty są duże ;< Niestety spadek temperatury do 22 stopni przez ponad dobę - jajka w inkubatorze prawdopodobniej się zepsuły. Około 25 jaj agamy karłowatej i tak z 10 jajek kameleonów pójdą się walić, jakieś 5k jestem do tyłu ;) (kameleony jeszcze może uratuję, to im zmiana temperatury aż tak nie szkodzi, ale karzełki niestety dupa. A tylko 2 tygodnie dzieliły je od klucia ;<

Sorry za chaotyczny wpis, ale musiałam się gdzieś wyżalić ;<

Stream jaki był, taki jest, szału nie ma, ale jest. zwierzaki są mało ruchome, nic na to nie poradzę ;D

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka #agama #agamy #gekon #gekony #waz #wonsz #weze #kameleon #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin

Na spamlistę można zapisać się Tutaj
Khaleesi - O wypoki, co się stało ;<

W piątek po 19 padł mi prąd w pracy. To znacz...

źródło: comment_t4vJpGa6HBhTTRFe8sIuA7UbcXcHGLQB.jpg

Pobierz
  • 35
@murgal: nie mam tyle kasy na inwestycje ;) Do tego brak prądu u mnie to rzadkość, pierwszy raz od ponad roku. Akumulator i przetwornica jest na stałe w pracy, tak, żeby podłączyć inkubator, więcej nie potrzebuję ;)
@Khaleesi: Głupio dawać plusa informacji, że czyjaś ciężka praca i poświęcenie nie dały takich efektów jak akurat zamierzał.

Nie myślałaś o jakimś systemie UPS? lub wysyłającym powiadomienie gdy nie będzie prądu kolejny raz? Generalnie przeciwności losu lubią chodzić parami, a z tego co widzę Twoje smoki są jeszcze za małe abyś mogła je palić smoczym ogniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lukasq: no niestety, zdarza się. Już mi złość przeszła, żal pozostał ;) stream jest, on daje mi znać, że nie ma prądu. N razie na tym będę polegała. Jak mówiłam, do tej pory nie miałam jeszcze ani sekundy braku prądu, wiec to był czysty ptzypadek i nei powtórzy się jż nigdy więcej :D