Wpis z mikrobloga

Dyskusja powyborcza. Wszyscy przedstawiciele partii ubrani elegancko w garniaczkach, Kraśko w garniaczku a przedstawicielka Razem w zielonym t-shircie. Nie mówię, żeby zakładała suknię wieczorową czy garsonkę ale zielony podkoszulek? Serio? Mogła jeszcze czapkę z daszkiem i trampeczki założyć. Ja się nie dziwię, że w czasie kampanii mieli łącznie 8 sekund na antenie, skoro na poważną rozmowę na wizji ubiera się jak ja do spożywczaka. Jakiś dress code chyba jednak obowiązuje, Bulwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#wybory #bekazlewactwa #bekazpodludzi #oswiadczenie #siezdenerwowalam
  • 17
@hugga_wugga: Jako również stuprocentowa baba przypominam, jak wyglądała przedstawicielka Razem w debacie u Lisa - włosy nieświeże i nieuczesane. Oni chyba tak po prostu mają, może to przyzwyczajenia ze skłotów.
@igorf: Moim zdaniem jak ktoś nie potrafi dostosować się do podstawowych zasad społecznych (przy okazji ubiór odpowiedni do sytuacji w moim odczuciu świadczy o jakimś poziomie kultury) i nie okazuje szacunku ani wyborcom ani rozmówcom to nie ma czego szukać w polityce. Dla mnie polityk w podkoszulku na starcie ma olbrzymiego minusa i nie wzbudza we mnie większego zainteresowania.