Wpis z mikrobloga

Jednak te Orliki to się udały w Polsce... jakbym mieszkał w mieście na blokach to chyba bym się popłakał jakby mi coś takiego na osiedlu zrobili. Po prostu wyjść wieczorem i zagrać przy takim szarym otoczeniu... taki fajny klimat. Już nie mówiąc o tym zdjęciu co ostatnio było na Wykopie z boiskiem na dachu w środku miasta.#pilkanozna #orlik #przemysleniazdupy
Pobierz Vojak - Jednak te Orliki to się udały w Polsce... jakbym mieszkał w mieście na blokac...
źródło: comment_hIPfGN46URM1xGJRgiXHP9EcfxqE47sM.jpg
  • 13
@Vojak: Tylko czy te koszta przeniosą się na rezultaty. Urugwaj zdecydowanie mniej zainwestował w infrastrukturę, a jednak wyniki mają ciut lepsze.
@Vojak: #bordowynieumietagowac

Wiesz, nie wszystko im się udało. #!$%@?, gramy dzisiaj na orliku. Fajna murawa, wszystko spoko. Tylko oczywiście żaden idiota nie wpadnie na pomysł, żeby zamontować oświetlenie, takie jak tutaj. No i po 20. trzeba kończyć, bo np. ja, grając na bramce, muszę się #!$%@? domyślać gdzie jest piłka, bo jej po prostu nie widać.
@barytosz: u nas Orlik był praktycznie wykorzystywany przez całą zimę. Jak się go odśnieża to da się grać. Dodatkowo kluby go wykorzystywały do treningów.

@adios: no ale tak jakby patrzeć to skończyło się na tym, że dzieciaki przychodzą, grają i nic więcej. Żeby coś z nich było to ktoś ich musi odkryć. Mimo wszystko dobrze, że mają gdzie grać i może trochę mniej siedzą w czterech ścianach przy grach.

@
@Wojt_ASR: taki orlik z prawdziwego zdarzenia? powinien mieć oświetlenie...u nas wszystkie mają i w sumie każdy jaki widziałem gdziekolwiek miał, takie były założenia przy ich projektowaniu