Wpis z mikrobloga

@jakub512: nie sprzedam auta za 2,5k wartego ponad dwukrotnie więcej. Sprzedaję tylko dlatego, że chce kupić sobie zajebiście drogiego jak na moje warunki bytowe Jeepa. Coś za coś!
Jeśli się nie uda to trudno. Nie mniej to auto warte jest swojej ceny. Nie zawodne mechanicznie, dające dużo przyjemności z jazdy. Idealne dla młodego grzbieta, za swoją pierwszą wypłatę lub dla fana motoryzacji. Pojazd ma fabryczne szyby fotele kierownice, wszelkie naprawy na
BadNews - @jakub512: nie sprzedam auta za 2,5k wartego ponad dwukrotnie więcej. Sprze...

źródło: comment_fErcz9jwiE1MPFKb6SxlLOK2KoG48meK.jpg

Pobierz
@BadNews: no na pewno nie ma takiego drugiego.... Jakby był to znaczy, że ktoś przebił numery silnika. ( ͡º ͜ʖ͡º) A co do faktu, że do 100 rozpędza się szybciej niż mój to wątpię, żeby ten parchel szybciej jechał od Skody Superb... Poza tym Corsy mają to do siebie, że rdza je żre jak mało co więc sorry, ale żebyś nawet tam wsadził V8 to nikt
@mamFAJNYnick: Chcę kupić Commandera i zbieram kasę. Nie spieszy mi się ze sprzedażą więc :)
Poza tym mam dwa inne pojazdy. Tym nie jeżdżę na co dzień bo dużo pali. ok 9l/100km
Słuchaj mam też dwa motocykle jak miałem wypadek i sprawca #!$%@?ł z miejsca, a fundusz gwarancyjny odmówił wyłożenia kasy. To sprzedałem kolekcję 127 książek z Gwiezdnych Wojen by naprawić motocykl - prawda jest taka, że jak chcesz spełniać swoje
@MaciejPN: @jakub512: @calaprawdaprostowoczy: jprdl, to kupcie sobie Fabie albo Corse C (mlodsza i 1.2, to malutko pali, a w gazie to juz w ogole poldarmo!) i jezdzijcie jak kapelusznicy. nie wiem czy ta konkretna Corsa jest warta swojej ceny, ale GSi i jej podobne to szanujcie - bo jak zgaduje, malym lekkim hatchbackiem w usportowionej wersji to niebardzo mieliscie okazje pojezdzic?