Wpis z mikrobloga

#bron #strzelectwo #chwalesie

Jakieś 9 miesięcy temu przeglądający wpisy @WolnoscRownoscBraterstwo stwierdziłem że też chciałbym mieć broń. Poszedłem kilka razy na komercyjną strzelnicę. Spodobało mi się więc zapisałem się do klubu. Pozdawałem egzaminy, porobiłem badania i po dłuuuugim oczekiwaniu jest pierwszy!

Podziękowania należą się też @ppqa bo mnie wspierał swą wiedzą i doświadczeniem.

Poletzam ten styl życia Mireczki.
Pobierz MercedesBenizPolska - #bron #strzelectwo #chwalesie 

Jakieś 9 miesięcy temu przegl...
źródło: comment_puW42aa34Jh2bPPV7AQy5eyLbhrnDj02.jpg
  • 33
@MercedesBenizPolska: Gratulacje. U mnie okazało się że niestety słabo będzie z przejściem egzaminu, bo mi za bardzo drżą ręce i mam niepowtarzalne strzały. Wiec trzeba będzie się zapisać do jakiegoś klubu o charakterze kolekcjonerskim. Pozdro
Może kiedyś spotkamy się na jakiś zawodach :D
@MercedesBenizPolska: Cytując nonsensopedię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W wyniku tych modyfikacji otrzymano broń niezwykłą, posiadającą wręcz unikalne cechy. Przede wszystkim była ona > niezwykle zabójcza, szczególnie dla używającego, bo nigdy nie można było przewidzieć, kiedy wypali (skutek braku > > bezpiecznika).

Broń posiadała także umiejętności specjalne, o jakich większości nawet się nie śniło w tamtych czasach, takie jak na > przykład strzelanie serią. Gdy rozlatywała się blokada