Wpis z mikrobloga

Tak sobie wspominam czasy kiedy to byłem w #techbaza i przypomina mi się pewna sytuacja rodem z filmu z Etanem Hawkiem. Będąc w trzeciej klasie czuliśmy się szkolna yakuza, nikt nam nie podskakiwał. Im starsi byliśmy tym grubsze akcje odchodziły a to ktoś kogoś przyspawał do szafki a to ktoś spuścił wpierdul chłopakowi za to że przyniósł do szkoły paralizator i straszył rożowepaski sami wiecie norma. Pewnego dnia gdy mieliśmy jakąś lekcje( generalnie wtedy byliśmy podzieleni na grupy, jedna z grup miała zajęcia informatyczne a my coś innego). Lekcja obywała się w klasie od fizyki, nauczycielka wyszła a my zostaliśmy sami. Legitnie zasiedliśmy do partii pana gdy nagle jedne z kolegów wpadł na pomysł by wejść na zaplecze i podpierdzielić testy. Wszystko ok, grupa wyraziła aprobatę i na łowy wysłaliśmy dwóch wojów, jeden z nich to typowy #koksu, waga 100kg+/- a drugi lekutki jak Małysz 60kg+/-.........koledzy weszli na zaplecze i zaczęło sie polowanie, po 5 minutach dostaje telefon "ej nie robcie se jaj otworzcie"
Podchodzę do drzwi, ciągnę za klamkę a tu dupa. Koledzy byli tak genialni iż postanowili się zamknąć od środka a pech chciał że zamek sie popsuł i się kręcił w kółko. W klasie panowała dziwna atmosfera bo jedni panikowali a drudzy śmieszki hehszki. Ściągniecie drzwi było niemożliwe bo drzwi były "wsadzone" w ścianę i nad nimi zalegała warstwa tynku/betonu. Paru kolegów zaczęło pisać tablicy "TU SĄ LUDZIE ,POMOCY" i rysować strzałki do owych drzwi. Jeden z wojów który udał się na polowanie otworzył okno i postanowił #!$%@? SKAKAĆ, wszystko ok ale klasa byłą na 2 piętrze, po chwili namysłów zrezygnował. Kolega koks wylazł za okno i postanowił przejść po parapetach, no i jak postanowił tak zrobił, kaskader przeszedł z jednego okna które było na zapleczu do okna które znajdowało się już "w klasie" , oczywiście parapety rodem z PRL-u a kolega jak już pisałem masywny, po chwili był już w klasie i cieszył się wolnością ale został tam drugi wojownik światła który był troszkę mniej odważny ale również przeszedł. Oboje byli rozdygotani jak żydzi po całym dniu pracy w obozie, ALE testy zajumali i przemycili w skarpetce XD.

#coolstory #truestory #techbaza #wygryw ##!$%@? #odpal ##!$%@? #hehszki

wrzucam raz jescze bo źle otagowałem za pierwszym razem(,)
  • 2