Gorące dyskusje ostatnie 12h

Z powodu ogromnego hejtu jaki się wylał na #policja to tu dla rozluźnienia atmosfery, wstawiamy policjantów, których lubimy i szanujemy. Ja zacznę: por. Fran Drebin z wydziału zabójstw.
    #glupiewykopowzabawy

odpowiedzi (122)

• odpowiedzi (111)

Leże i kwiczę. Podzielę się z wami historią porachunków gołębiej mafii, która wydarzyła się na balkonie mojego kolegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Gołąb Eryk (tak go nazwał), który zbudował sobie gniazdo na balkonie mojego kolegi był królem dzielnicy - wielki napakowany sk@rwiel. Normalnie się tak udomowił, że wchodził na chatę przez otwarte okno czy stukał w szybę, żeby go podziwiać. W pewnym momencie koleżka zarejestrował jak przyleciały na balkon dwa inne gołębie i zaczęły atakować Eryka - normalnie go oskalpowały, wyrwały mu pióra z głowy, zrobiły z Eryka łysego gołębia po czym odleciały. Kolega wyjechał na tydzień, wraca, patrzy a tu nie ma Eryka tylko na balkonie siedzą właśnie te dwa gołębie.
    - Gdzie jest Eryk ch*je ? Okazało się, że zamordowały go i zrobiły sobie z niego gniazdo (na zdjęciu zaciukany Eryk z nowym królem-uzurpatorem). Kolega usunął gniazdo to się mściły - przylatywały, brudziły na balkonie i patrzyły przez okno do mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Kontynuując minął może miesiąc od sytuacji, a tu kolega pod blokiem spotyka gołębia w orderze chlebowym (zdjęcie w kom) - według podejrzeń to uzurpator, który zaciukał Eryka.
    I nie, to nie bajt to prawdziwa historia gołębich porachunków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #zwierzaczki #zwierzeta #heheszki #truestory #creepy
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (40)