Wpis z mikrobloga

Pomóżcie :) Poszukuję strony która łączy słowa w wyrazy/nazwy tak żeby jakoś brzmiały. A w skrócie próbuję wymyślić nazwę firmy/działalności/fanpage :) jeśli nie ma czegoś takiego, to moglibyście podsunąć jakiś pomysł dla mnie i dla mojej kobitki na nazwe związaną z "fit life" Są fit loversi na fb, to jest dość spoko ale też zbyt "słodkie". Nie szukam hejtu :D z góry dzięki jeśli nasze plany się powiodą i to wypali dam znać jakby ktoś chciał. Dodam że kończymy studia z fizjo, jesteśmy trenerami personalnymi, kończyliśmy kursy dietetyczne i fizjoterapeutyczne ogólnie jest teraz moda na fit życie wiem, ale mnie to od zawsze pasowało 12 lat korzykarz/ ona 8lat unihokej. Więc sport jest nieodłączną częścią naszego życia. Z góry dzięki z odpowiedzi!! #mikrokoksy #silownia #mirkokoksy
  • 13
@zawek: no weź, strona z comic sansem i anonimowanymi gifami z pewnością przyprawi wszystkich hipsterów o szeroki uśmiech i dobry humor ( )
@zawek: kolejna kobieta z mikrourazem po siłowni chce zostać trenerką? Przecież każdy wie, że większość kobiet trenerów to patologiasilowni ( ͡° ͜ʖ ͡°)