Wpis z mikrobloga

#hearthstone

Ilu z was pyłuje karty "niepotrzebne"? Do tego jak długo gracie i jak stoicie z kolekcją. Ludzie z którymi rozmawiałem i narzekają na kiepską kolekcję mimo niezłego stażu to w 99% osoby które pyłowały/pyłują "niepotrzebne" karty. Z dustu craftują commony i rary, ewentualnie epici, czasem jakąś legende typu Boom. Nawet karty których obecnie się nie używa mogą być użyteczne(czy to do brawla, przygody na heroicu, czy jakiegoś fun decku). Albo "nie gram klasą X więc rozwalam większość kart dla niej.
Moim zdaniem to OGROMNA strata na pyle, którą później ciężko odrobić(chyba, że ktoś pyka arenki 7+).
Co myślicie ?
  • 25
@ripp1337: Odpowiesz na resztę pytań ? Co do pierwszego zdania : " Nawet karty których obecnie się nie używa mogą być użyteczne(czy to do brawla, przygody na heroicu, czy jakiegoś fun decku)". I jakie karty można pyłować Twoim zdaniem ? Jest ich naprawdę niewiele (Ice Rager etc).
Osobicie pyluje wszystko czym aktualnie nie gram zbierajac na karty ktore sa mi potrzebne. Moze to i strata, ale zadne gownokarty nie lataja mi po kolekcji, mam same takie, ktorych uzywam, jak bedzie mi potrzebna jakas, ktora spylowalem to zwyczajnie ja stworze :)
@charset: Odpowiem wyczerpująco.
Gram mniej więcej od wyjścia GvG. Kolekcję mam chyba niezłą jak f2p, bo mam całego Naxxa, 1 Brm, legendy: Boom, Alex, Antonidas, Thalnos, tę z TGT dla priesta, sporo epicków.
Gotowe decki: Patron (rip), Freeze Mage, Oil Rogue, Mech Mage (w kilku wersjach), prawie wszystkie odmiany Huntera.
Co do kart nieprzydatnych: sporo jest klasowych kart, które w mecie nie były, nie są i raczej nie będą grane. Trudno
@charset: Jak zaczynałem w zamkniętej becie to też na początku niszczyłem te karty bezmyślnie, ale potem doszedłem do wniosku , że zwykłych i rzadkich nie warto craftować bo prędzej czy później dostanie je się z pakietów. Żeby pyłować z "głową" to trzeba wiedzieć, które karty są praktycznie bezużyteczne a których nie ruszać. Ja tam polecam pyłować tylko te karty, których mamy w nadmiarze no i ewentualnie złote.
@mjarosz: @sandacz_grozy: @ripp1337: @TutuPitu: @Brydzo: @chupachupss: @Wombie: Jeśli ktoś chciałby wrzucić kolekcje to polecam hearthpwn i ich Inkeepera. Tu moja : http://www.hearthpwn.com/members/charset/collection Jak pisałem - nie dustuje nic czego nie mam w nadmiarze, gram od bety. Tak jak mjarosz -> jak mam złotą to dustuje normalną(kiedyś potrzebowałem dustu na jakąś legende, kilka złotych poszło się walić, ale normale zostały.)
@charset: To ogromna strata na pyle to fakt aleee :D
Ja tam pyłuję wszystkie karty dla shamana, nawet commony bo nie będę nim grał.
Kiedyś #!$%@?łem się na granie priestem i też spyłowałem wszystkie karty dla niego - robię to do dziś.
Kiedyś Ysera dała mi dream dwa razy z rzędu - też ją spyłowałem.
Ostatnio zrobiłem sobie z pyłu malygosa, po miesiącu leżenia i nie używania go też go spyłowałem.