Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z bólduperów o #cebuladeals Czy Wy myślicie, że Ci Chinscy wlasciciele sklepów, które robią takie "okazje" są tak głupi i daliby się dymać gdyby im na tym w jakiś sposób nie zależało? Przecież gdyby chcieli anulować większość zamówień z multikont to by to zrobili, bo nie jest to niewykonalne. Większość zamawia na ten sam adres, z tego samego paypala itp itd. Jest to przecież do ogarnięcia. Widocznie mają w tym interes, żeby rozdać miliony, czy już nawet miliardy gówienek po 0.05 dolcze. Inaczej zabawa by się szybko skonczyła. (Na dhgate jak ktoś przeginał pałę, to zamówienia były anulowane.) Sami dają możliwość zgarniecia aż 50 kuponów za polecenia na jedno konto, więc jaka różnica czy ktoś faktycznie zaprosi 50 osób, czy zdobęcie te 50 kuponów z kombinacji? Nie mówię o np grubych jazdach po 500 zamówien, ale skoro takich nie anulują, nie banują i ciągle dodają kupony to widać mają w tym interes, a jak ktoś chce się bawić to jego sprawa. To nie są biedaki w fartuchu, którzy 5x dziennie jedza miskę ryżu popijając wodą. Takie firmy jak jd to potężne pieniądze, giełda itp itd.

CHINCZYK DAJE - Polak, rusek, amerykaniec, portugal itp itd BIERZE z pocałowaniem ręki.

Porównywanie tego z BITWĄ o karpia czy sandały z lidla też mnie śmieszy. Przecież u chinczyka nikt niczego nie wyrywa sobie z rąk, nie drze ryja ODDAWAJ CHAMIE i nie czeka w kolejce 2h na mrozie, bo karp tanszy o 2.30 zł. U chinola jest okazja kupić za 20gr coś co u nas kosztuje np 30-50zł bez czekania w kolejkach, biegania, wyzwisk i darcia mordy.

A bólduperzy to tak pewnie w 90% osoby które:



#takaprawda #oswiadczenie #boldupy #jd #cebulacontent hurdur bulduperow za 3,2,1...
Pobierz LewackiKrul - Wieczna beka z bólduperów o #cebuladeals Czy Wy myślicie, że Ci Chinscy...
źródło: comment_mzlEgHh2AMkcaRobbs4UCnHNmR2qYA2T.jpg
  • 21
@XKss: Nie, ale jak dają pendrajwy, klawiatury bezprzewodowe czy powerbanki, po 20groszy to biorę z pocałowaniem ręki. To nie są śrubki, czy kapsle. Wiesz czego szukasz i co chcesz zamówić to możesz sobie sprawić wiele fajnych rzeczy. Jak kupujesz gówno to nie moja sprawa. Niech każdy zamawia to co chce, nawet kamienie i patyki.
@LewackiKrul: Do końca mnie Twój wpis nie przekonuje. Promocja jest po to, by jak największą ilość osób zapoznać ze sklepem i zdobyć klientów. Jak jedna osoby nakupuje za kilka osób, to dla sprzedawcy gorzej, niż gdyby kupiły ten sam towar 4 różne osoby. 1 potencjalny przyszły klient vs 4 potencjalnych przyszłych klientów. Tu nie chodzi raczej o zarobek finansowy, skoro to za takie grosze. ;)

No i nadal jest to łamaniem
@JakisTakiNick: Powtarzam, akcje z multikontami są do wykrycia. Czemu więc nie anulują zamówien z multikont? Prawie wszystko idzie na jeden adres i opłacane jest z tego samego źródła. Przecież oni to widzą, a mimo to pozwalają na to, a sprzedawcy co chwila wysyłają kolejne paczki. W którymś momencie zapali im się alarm, że koniec cebuli i kolejne zamowienia beda anulowane.

Myślisz, że oni myślą- każdy zaprosi 50 osob, a każdy z
@LewackiKrul: Nie wiem, może im się nie chce? Może są na tyle naiwni, że wierzą w uczciwość cebulaków? Bo może w domu 3 lokatorów sobie coś zamówiło?

Ale to nie ma znaczenia, bo moim zdaniem to żadne wytłumaczenie. Jak w sklepie nie postawią bramek wykrywających kradzież, to też będziesz kradł, bo w końcu to jest do wykrycia, i gdyby chcieli to by wykrywali, a jak nie wykrywają to oznacza przyzwolenie na
@LewackiKrul: Masz tylko w jednym rację - nie da się tego porównac z bitwą o karpia w lidlu. Tam wszystko jest legalne. Tutaj mamy do czynienia ze zwykłymi oszustami, jest to sytuacja właściwie nieporównywalnie gorsza do tej w walkach o karpie, bo tam tlyko ludzie się lekko upodlają i to też nie zawsze, ale to oszukiwanie jest upodleniem się do poziomu kompletnego 0 i dokładnie zerem są ludzie oszukujący, niezależnie gdzie.
@LewackiKrul: Ja osobiście nie mam bólu dupy, sam zamówiłem trochę itemów, ale staram się po prostu być ostrożny... uważam, że to lekko zbyt piękne, aby było prawdziwe. Dlatego też staram się chłodzić emocje i ostrzegać, aby niektórzy nie pakowali zbyt dużej kasy w to, bo tak naprawdę nie wiadomo czy to nie oszustwo.
@LewackiKrul: dawno mnie żaden post tak nie rozbawił. cebulak próbujący tłumaczyć i usprawiedliwiać swoje cebulactwo, to zawsze jest hit.

hurr, jakby chcieli, to by blokowali, sami sobie winni że na to pozwolili


zachowujecie się jak szczury żerujące na gównie, chiński pan rzuca wam to gówno, a wy mało klawiatury nie spalicie, żeby tylko wincyj i wincyj. gardzić wami to mało.