Gorące dyskusje ostatnie 12h

Za dużo makijażu jak na taką pogodę( ͡° ͜ʖ ͡°) ale i tak jest ekstra ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

#atencyjnyklaun #klaunpsikus #pokazmorde

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (84)

#rozdajo Dzisiaj zamiast zwyczajowego mojego spamu i rozdajo, mamy #rozdajo charytatywne. Do wygrania skin do #csgo o wartosci kilkunastu euro AWP Fever Dream MW. Losujemy mirkorandomem jutro rano, ale wylosowana osoba bedzie musiala wyslac skrina z potwierdzeniem oddania glosu.

Oddania glosu na co? Ano takie male #pomagajzwykopem
    Nowo powstala fundacja zajmujaca sie rehabilitacja dzieci z autyzmem bierze udzial w konkursie na dofinansofanie z fundacji AVIVA na zbudowanie sali w ktorej w innowacyjny sposob bedzie mozna pobudzac zmysly tych dzieciakow.

Pomysl jest swietny, sa za to odpowiedzialni ludzie od mojego znajomego, takze sprawdzone osoby, ktore szczerze wierze ze wykorzystaja te pieniadze dobrze i zbuduja dla tych dzieciakow miejsce w ktorym beda mogly sie rozwinac.

Co trzeba zrobic?
    Wystarczy wejsc pod wskazany link:
    http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,1595,wielozmyslowa-terapia-niezwyklych-dzieci.html
    I oddac glos. Trzeba go potwierdzic mailem, mozecie oczywiscie uzyc maila do spamu, ale nie wpisujcie glupot w miejsca Imie i Nazwisko, aby pozniej nikt sie nie przyczepil ze to fejkowe glosy.

Z gory dziekuje za wszystkie glosy
    pokaż całość

odpowiedzi (39)

#afera #gorzkiezale #zalesie #oswiadczenie
    Być może pamiętacie być może nie, @bednarz2000 zrobił tydzień temu rozdajo laptopa; losowanie wygrałem ja
    w sumie na początku myślałem że trollował xD ale laptop jednak do mnie doszedł, odebrałem go właśnie z paczkomatu
    Szczerze mówiąc mam bardzo mieszane odczucia :|
    laptop przyjechał jakiś ujebany, klawisze tłuste aż się świeciły, na górej pokrywie narzygane jakieś brudy, no ja bym się wstydził wysłać coś takiego do obcej osoby. załączam parę zdjęć i zaraz go odpalę, zobaczymy co ma w środku
    pokaż całość

odpowiedzi (153)