Wpis z mikrobloga

@SebbTJ: było spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez głupie kadry z Władcy Pierścieni dostałam głupawki i poryczałam się ze śmiechu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Za mało mi Intersteleara i Incepcji, zważywszy ze Gladiator miał aż 3 (ehhh nic nie rpzebije Lisy jednak). I z Batmanów. Mogło być zamiast Karmazyna, czy co tam za film był :v
@SebbTJ: gówno straszne. akustyki po prostu nie było, a nagłośnieniowcowi #!$%@? w dupe. Dyrygent #!$%@?ł jakiś szajs, nlooawet nie wiedział po co macha rękami. Ani orkiestra nie słuchała jego, ani on nie patrzył na orkiestre. Sama orkiestra to banda gówniarzy po szkole muzycznej, zupełnie nie zgrali. Za wykonanie interstellar powinni przeprosić i zwrócić kasę za bilety. Gość obsługujący kamere chyba się nie napił bo miał delire. Oświetlenie jak w burdelu, świeciło
@kwiatencja: Tam tych kamerzystów było więcej i plątali się o te kable. Jeżeli chodzi o wokal to średnio mi się podobał. Może była to wina nagłośnienia. Kobieta za głośna była w porównaniu z orkiestrą. "Now We Are Free" uważam, że fatalnie zostało odwzorowane.
@SebbTJ: wybitnie mi nie pasowała do tego utworu, nie wiem, nie potrafiła tak ładnie wyciągnąć. lisa to jednak duża poprzeczka.
@kmicolo: tak teraz pomyślałam, że cena trochę nieadekwatna do składu, ale z drugiej strony o kija ich tam było ;d
@kwiatencja: na forum muzyki profesjonalna orkiestra jest sporo liczniejsza, doświadczona i bilet 40cbln. To była jakaś śmieszna aranżacja a nie zagranie utworów. Tylko puzonista dał radę we władcy, reszta to marność.
@SebbTJ: @kmicolo: @kwiatencja: Moim zdaniem 6/10
Bardzo duży plus za Bonda - nie spodziewałem się, że to zagrają, a zagrali, w dodatku rewelacyjnie (moim zdaniem). Kolejny plus za karmazynowy przypływ - drugie miłe zaskoczenie.

Jednak za "Now we are free" to #!$%@? w dupę i kotwica w plecy. Wokalistka miała zbyt niski głos do tego utworu, nie potrafiła się także odnaleźć w słowach.