Wpis z mikrobloga

@lawicko: słyszałem, że bardzo fajne eventy tam organizują ale jedyny problem to niestety komunikacja po niemiecku :( Jak jeste wiecej chetnych to nawet 3 lobby tworza ale wchodzi sie na zasadach kto pierwszy ten lepszy.
@LKRISS: Komunikacja nie jest obowiązkowa, wystarczy przestrzegać regulaminu (dostępny w języku angielskim)). W zależności od popularności eventu, czasem stawiają nawet 4 serwery. W zeszłą sobotę była rocznica powstania i cały dzień były eventy non-stop, wszystkie 8 serwerów. 2 tygodnie temu był troszkę mniej popularny event, GT2 na Monza, były tylko 2 serwery (chwalę się). Był też Poznań na dwóch serwerach. Do tego mają zajebisty auto-updater, dzięki
@LKRISS: Jechałem w tym evencie na 5 miejscu ale mi grę wywaliło (,) Doświadczenie mają z wielu lat na innych grach, zaczynając od Race07 i GTLegends. Pamiętam, jak dawno temu grałem u nich w GTR2, potem zorientowałem się, że wszystkie mody zainstalowane przy pomocy auto-updatera zajmują ponad 20GB!
@lawicko: uuu to niezly wynik. Wczoraj tez miales dobre tempo. Ja jakos dopiero pod koniec zlapalem lepszy kontakt z tym rufem. Chyba jednak bylo za malo treningu bo tor znam dobrze ale z autkiem to walczylem straszne :)
@LKRISS: Parę razy zwiedzałem pobocze, ale prawda jest taka, że ostatnio więcej czasu spędzam z DirtRally niż AC. Trochę też przestaje mi się podobać ten zablokowany setup, widziałem na forum Simrace.pl, że niektóre ustawienia miały być odblokowane:

Ustawienia samochodu: zablokowane - kąty ustawień (camber toe), ciśnienie w oponach, główne przełożenie skrzyni biegów, pozostałe elementy ustawień odblokowane.

Ale jednak wszystko było zablokowane, więc opony praktycznie zimne cały wyścig.
@lawicko: W F40 byly zablokowane a w Rufie czesc odblokowana. Wszystko tak samo jak w sesji kwalifikacyjnej. Co do Rirt Rally to ja rowniez kazdego dnia katuje te OS-y. Strasznie mnie wciaga ta jazda bo i coraz lepsze wyniki robie :) Wbijaj do naszej ligi "PL Dirt Rally" blisko 180 zawodnikow odnotowa w tym sezonie swoje czasy. A od przyszlego tygodnia startuje nowy sezon z klasyfikacja zespolowa itd. Polecam, detale znajdziesz
No wlasnie nie. Slyszalem o nim i wiem ze ma dobre oceny. Moze na kolejny event pojedziemy wlasnie na tym torze? chetnie bym go poznal lepiej.