Wpis z mikrobloga

Nagroda dla najbardziej politycznie poprawnej postaci w serialach idzie do głównej bohaterki The Wire. Jest silną niezależną kobietą, pół Azjatką pół murzynką, mało tego jest lesbijką i zgadnijcie co oczekuje ze swoją partnerką dziecka które tamta urodzi.
Ja rozumiem że teraz jest moda n polityczna poprawność ale może trochę subtelności.
Brakuje tylko groźnego gangstera geja-murzyna, a nie czekaj jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) No to teraz do kompletu brakuje tylko niepełnosprawnego, chwila zapomniałem Butchiem który jest nie tylko niewidomy ale czarny więc podwójnie politycznie poprawny
#seriale #thewire
Pobierz hasser - Nagroda dla najbardziej politycznie poprawnej postaci w serialach idzie do g...
źródło: comment_ohDLRQWdd1AesXAc1uJDKH9QTap38yNd.jpg
  • 17
@hasser: cały serial był dobry, ale akurat te postacie były jednymi z lepszych. Nie odniosłem wrażenia by jakakolwiek postać była robiona na siłę. Są czarni, bo większość postaci była, bo cały serial koncentruje się wokół czarnych slumsów, w mieście zamieszkałym w większości przez czarnych - to biały gangster byłby czymś dziwnym w tamtej okolicy. Czepiasz się na siłę, jest niepełnosprawny, bo część ludzi takimi jest, szczególnie tam gdzie jest mało bezpiecznie
@hasser: To ty chyba nie oglądałeś Mr. Robota - zespół hakerów to muzułmanka z tym dżihadem na głowie #pdk, inna baba z tych wyzwolonych w stylu "patrzcie jaka ze mnie szmata", murzyn i stereotypowy gruby informatyk w stylu Stallmana. Ja #!$%@?ę xD.
@hasser: lesbijka pół Azjatka, pół Murzynka, hurr durr, politpoprawność.

ale że przez 5 sezonów w zasadzie bez przerwy pokazują murzyńskie getta, murzyńską patologię, murzyńskie morderstwa i zupełnie wprost i bezpośrednio obnażają hipokryzję w polityce (jak np. podczas prawyborów na burmistrza) dotyczącą elementów rasowych - to już nieważne.