Wpis z mikrobloga

Mirki z #motoryzacja #volkswagen
Potrzebuje wsparcia w zakresie obsługi audio w moim autku...
Mam takie cudo, jak VW Bluetooth Premium 5N0 035 730 C którego nijak nie wiem jak ogarnąć, nie mogę znaleźć żadnego nowego tematu w necie na jego temat (w zasadzie w ogolę jedyne tematy jakie znalazłem mówiły o tym jak go wymienić na coś innego). Mial ktoś z Was to cudo? Nie mogę znaleźć listy telefonów kompatybilnych, nie mogę połączyć xperii z3 (choć kuzyn połączył t3... Może dlatego ze jedno i drugie już dość stare). Ponadto - nie wiem nawet czy za jego pomocą można tez poszczać muzykę i czy nie lepiej będzie wymienić po prostu na inny.

Żeby nie było, ze to nie do końca motoryzacja, to mam tez pytanie - przy dodawaniu gazu na wysokich obrotach (przy działającej turbinie) słychać jakiś pojedynczy pisk(?) - czy ktoś już miał taki problem? Doczytałem tyle, ze wiem ze to pewnie jakaś nieszczelność przy turbinie.
Dodam, ze autko do VW scirocco 1,4 bn 215km (chipowany ze 160)

Pobierz jestemdileremicomizrobicie - Mirki z #motoryzacja #volkswagen 
Potrzebuje wsparcia w...
źródło: comment_HMGV6cSlzZRDu96JkeOm4YlAEN4dd6uW.jpg
  • 13
@jestemdileremicomizrobicie: ta, turbo zawsze slychac. konajace turbo slychac od kazdych obrotow, a jak jest nieszczelnosc to bedzie syk jakbys powietrze dmuchal kompresorem ;)

ps. powodzenia z zywotnoscia auta :) wybrales jeden z najgorszych silnikow. 1.2 i 1.4 vw to kupa. gorsze od 8v 2.0tdi od audi :) a szkoda, bo scirocco jest naprawde piekne i sam swego czasu chcialem je kupic