•  

Większość wypoku to ameby gorsze niż karczany
    Rosja narusza naszą strefę
    Wypok: zestrzelić hurr durr niech kacapy spierdalają z naszej strefy
    Turcja zestrzeliwuje rosyjski samolot za naruszenie strefy i to nie pierwszy raz
    Wypok: Turasy barbarzyńcy, takie naruszenie to nie pedał. Chcą wojnę rozpętać

Duda w Chinach:
    Duda stronk tyle zrobił płomień
    Sprostowanie do wypoku gdzie okazało się że spuszczając się nad osiągnięciami Dudy to tak naprawdę zrobił Komorowski
    Hurr durr zakopać to gówno.

Macierewicz zatrudnia jakiegoś 20 letniego kaska jako doradcę w MON
    Dobrze że stawia na młodych
    PO zatrudnia jakąś babkę 21 lat na nic nie znaczącą asystentkę w jakimiś ministerstwie
    O MÓJ BOŻE JAKIE KOLESIOSTWO. ZŁODZIEJE TYLKO SWOICH WPYCHAJĄ NA POSADKI.

#politka #neuropa #4konserwy

•  

@Kotlet_Rybny: Moze dlatego ze na wypoku jest mnostwo roznych ludzi i jedni maja takie zdanie a inni inne? Wykop to nie jest jedna osoba. Porownywanie w ten sposob mirkow jest bardzo glupie. Niestety coraz czesciej takie wpisy mozna przeczytac.

•  

takie naruszenie to nie pedał.

@Kotlet_Rybny: tekst pierwsza klasa( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      g................i

+9

@ponczek_z_marmoladom: nie jest bardzo głupie, tylko jest generalizacją. Zarzucasz temu uogólnieniu nieprawdziwość, ale nie jest ono bazowane na niczym. Wykop udostępnia proste i jasne narzędzia do określenia jak wygląda "typowy wykopek". Te narzędzia to - wykopy/zakopy znalezisk, plusy/minusy komentarzy i gorące dyskusje. Na ich podstawie można uogólnić jak wygląda typowy wykopek, bo one świadczą o tym czym taki wykopek się interesuje, jakie opinie plusuje i jakie minusuje.

Tym bardziej, że autor napisał:

Większość wypoku
      gdzie słowo klucz to większość.

•  

@Kotlet_Rybny:

Chyba Cię pojebało, nie widziałeś #dzieciakzmonu i komentarzy pod wykopem na głównej?

•  

@Kotlet_Rybny: Dokładnie tak jest. Skislem z młodego kaska xD

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@Kotlet_Rybny: Jest ostatecznie potwierdzone, gdzie był ten samolot ? Niby co zrobił Komorowski?

•  

@grzegorz-zielinski: Która większość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      g................i

0

@PilariousD: lewacka

•  

@grzegorz-zielinski: jasne, tylko, że Wykop to dziesiątki tysięcy aktywnych użytkowników. Skoro rzekomo większość wypowiada się jednomyślnie na jakiś temat to wskaż mi znalezisko lub komentarz, który ma więcej niż 10000 wykopów/plusów - takie znaleziska to tylko sukcesy sportowe Polaków, Korwin-Mikke, #rozdajo naprawylaptopow, flaga państwowa i pamiętna wygrana w totka. Gdzie niby masz większość, która się wypowiada pozytywnie o Rosji w sprawie zestrzelenia? Ta twoja większość to marne kilkaset wykopów? Ta większość to 200 plusów w jakimś komentarzu? Wołam też @Kotlet_Rybny.

+: m.........k
    •  
      g................i

+13

Ta większość to 200 plusów w jakimś komentarzu?
      @FarmazonowyMsciciel: właśnie tak. nikogo nie obchodzi rzekomy tam milion użytkowników wykopu, lurkerów na niezalogowanym czy użytkownikach nie uczestniczących w życiu społeczności poza przejechaniem głównej i daniu wykopu/zakopu bo tak, czy też agresywnych zielonkach. Właśnie ta społeczność skupiona w określonych tagach jest poddana generalizacji i bardzo łatwo patrząc po treściach dodawanych i komentowanych określić jak ta społeczność wygląda. Na tym polega uogólnienie i generalizacja, że nie jest dokładna i ma taka być. Nie zgadzasz się z tym? Nie wpisujesz się w generalizację? Spoko.

Rozumiałbym gdyby była wytykana hipokryzja konkretnego użytkownika, który się w to nie wpisuje. Ale nie jest. A prawdą jest, że gdy chodzi o powyższe kwestie, to tak wyglądały opinie wykopu. Ty udowodnij, że tak nie jest, że generalnie nie wstawiono się za Rosją w innych przypadkach naruszenia przestrzeni, że Komorowski nie był jechany jak bura suka, a Duda to nie mesjasz i "najlepszy prezydent ever", a dzieciak z MON nie jest broniony gdy analogiczna sytuacja po stronie PO wywołała jednomyślne komentarze o lizodupstwie, kumoterstwie i niekompetencji młodzieniaszków na stanowisku parzyciela kawy w ministerstwie.

Po prostu prawdą jest, że generalnie więcej zgarniesz od wykopków za bycie proPiS niż za bycie proPO czy o zgrozo za próbę bycia obiektywnym. Analogicznie z Korwinem.

I prawdą jest, że taka tendencja jest zmienna. Kiedyś wykop to portal ciekawostek, potem o Januszu Korwin-Mikke, dziś o PiSie, a jutro o czymś innym. A mikroblog to portal rozdajo

+: a....o, rzep +11 innych
    •  

@Kotlet_Rybny: przesadzasz colego. liczba komentujących jest zawsze mniejsza niż liczba odwiedzających, więc nie można tu mówić o większości. zawsze się śmieję z takich stwierdzeń, a ostatnio jest ich coraz więcej.

•  
      g................i

0

niż liczba odwiedzających

@JestemTylkoNaChwile: kogo oni obchodzą? Czy kogoś obchodzi głos 50% społeczeństwa które nie poszło na wybory? A jeżeli te 50% uważa politycznie jeszcze inaczej? To PiS ma większość, czy jej nie ma?

•  

@JestemTylkoNaChwile: Mowa tutaj o aktywnych użytkownikach wykopu - tych co się udzielają, wykopują, komentują. Nikt nie liczy lurkerów, bo oni nie wpływają na treść wykopu.

•  

@grzegorz-zielinski: ale @Kotlet_Rybny pisze:

podczas gdy w gorących dziesiątki memów o dzieciaku w MON - to jest po prostu śmieszne, że jeszcze próbujesz bronić tej tezy. Właśnie ta informacja jest doskonałym przykładem, że na Wykopie siedzą osoby o różnych opiniach, a taki @Kotlet_Rybny próbuje na siłę dowieść, że wykopki kierują się jednym nurtem.

Wg tego co piszesz, to na Wykopie nie ma lewactwa, nie ma neuropy, a wszyscy są za Korwinem. No nie jest tak? W końcu:

Wykop udostępnia proste i jasne narzędzia do określenia jak wygląda "typowy wykopek". Te narzędzia to - wykopy/zakopy znalezisk, plusy/minusy komentarzy i gorące dyskusje. Na ich podstawie można uogólnić jak wygląda typowy wykopek, bo one świadczą o tym czym taki wykopek się interesuje, jakie opinie plusuje i jakie minusuje.

i zestawiając to z tym jak wyglądały znaleziska o Korwinie, to idealnie wpasowuje się w twoją teorię. Tak! Jesteś kucem, bo tak zdecydowali wykopki.

+: m.........k, melonnyk
    •  
      g................i

0

Tak! Jesteś kucem, bo tak zdecydowali wykopki.

@FarmazonowyMsciciel: nie ja jestem tylko większość jest. Drobna, ale kluczowa różnica. Jeżeli napiszę, że większość ludzi jest głupia, to napiszę, że ja jestem głupi? Szansa oczywiście jest, ale to nie są sprawy równoważne.

podczas gdy w gorących dziesiątki memów o dzieciaku w MON
      dokładnie np. http://www.wykop.pl/wpis/15366871/nie-rozumiem-calego-tego-hejtu-na-tego-mlodego-zio/ - 200 plusów. Poproszę o podobny wynik dotyczący młodych w ministerstwach PO w kontekście ich obrony. Powodzenia w szukaniu.

•  

Poproszę o podobny wynik dotyczący młodych w ministerstwach PO w kontekście ich obrony. Powodzenia w szukaniu.

@grzegorz-zielinski: czekaj czekaj - tutaj masz 300 plusów dla wpisu, który go wyśmiewa (czyli jest przeciwko): http://www.wykop.pl/wpis/15367427/heheszki-dzieciakzmonu-starcraft-%CA%96/ - dlaczego mam teraz odszukiwać wpisów odnośnie ministerstwa od PO? Ustal najpierw czy wykop dzisiaj jest za czy przeciw temu młodemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: m.........k, melonnyk
    •  
      g................i

0

Ustal najpierw czy wykop dzisiaj jest za czy przeciw temu młodemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      @FarmazonowyMsciciel: jest za, co wykazałem. Gdzie te 200 plusów za wpis anty? Mem ze starcrafta jest śmieszny i niczego nie dowodzi, zaplusuje go każdy kto się uśmiechnął. Pokaż proszę analogiczną sytuację związaną z PO - śmieszny mem dot. młodego z PO i wysoko zaplusowany komentarz broniący młodych w ministerstwach PO. No chyba jednak nie.

•  

@grzegorz-zielinski: ale dlaczego ja mam to pokazywać? Nie mam czasu na grzebanie w archiwalnych znaleziskach. Daję ci dowód tego, że w tej konkretnej sytuacji nie ma "jednomyślnego Wykopu" - każdy komentuje to na swój sposób, czy to jest FriQ, który daje nadzieję na strategiczne umiejętności młodych ludzi, czy to są dziesiątki memów, rysunków i komentarzy (zaplusowanych nawet pod wpisem FriQa), które przedstawiają przeciwny punkt widzenia - krytykę obsadzania takich stanowisk młodymi ludźmi. Naprawdę nie widzę tu jednolitego toku myślenia.

Naprawdę nie chce mi się już na ten temat dyskutować, bo widzę, że próbujesz dowieść swojej wyimaginowanej tezy. Po prostu dla mnie idiotyczne jest posądzanie Wykopu o hipokryzję, jeśli siedzi tu cała masa ludzi o odmiennych poglądach. Wykop to nie jest jednolita masa, to nie jest jedna osoba, która może mieć jedną opinię na daną sytuację, a w innej wykazywać zupełnie odmienne stanowisko w podobnym temacie. Myślenie w ten sposób jest po prostu głupie, ale nie dziwię się, że ty czy autor wpisu myślicie w ten sposób - na pewno nie bez powodu siedzicie u mnie na #czarnolisto.

+: m.........k, mnbv-1 +1 inny
    •  
      g................i

+1

na pewno nie bez powodu siedzicie u mnie na #czarnolisto.
      @FarmazonowyMsciciel: rzeczywiście jesteś jakimkolwiek wyznacznikiem czegokolwiek skoro napisałeś tl;dr ścianę tekstu z której płynie jedno - ignoruję wszelką argumentację bo nie podoba mi się teza. Nie to nie, elo.

+: belong
    •  

@grzegorz-zielinski: rzeczywiście jesteś jakimkolwiek wyznacznikiem czegokolwiek skoro napisałeś tl;dr ścianę tekstu z której płynie jedno - ignoruję wszelką argumentację bo nie podoba mi się teza. Nie to nie, elo.

•  

@grzegorz-zielinski: gwoli wyjaśnienia powyższego skopiowanego komentarza, bo pewnie nie zrozumiesz - ja również przedstawiłem swoje argumenty, które po prostu zignorowałeś. Twoje "wykazanie za" było po prostu nietrafione, ale dalej brniesz w to, że masz rację.

•  
      g................i

0

@FarmazonowyMsciciel: mem ze starcrafta to śmieszny obrazek zaplusuje go każdy, kto się uśmiechnie. Co jeszcze wykazałeś?

•  

@grzegorz-zielinski: ten się uśmiechnie, kto niekoniecznie popiera taką obsadę - wyśmieje taki stan rzeczy. Oczywiście mem ze Starcraftem to nie jedyny mem, który się pojawił pod tagiem #dzieciakzmonu. Zerknij jeszcze w komentarze pod wpisem FriQa i będziesz wiedział, że ludzie mogą mieć inne zdanie niż rzekoma jednomyślna opinia Wykopu.

Potrzebujesz jeszcze screenów, poprowadzić za rączkę? Czy sobie poradzisz?

•  

@Kotlet_Rybny: Przecież cały wykop nic od wczoraj nie robi tylko ryje z japońskiego pazia xD
      Pomijam już ewidentny idiotyzm w traktowaniu wielotysięcznego portalu jak jeden organizm.

•  

@Kotlet_Rybny: akurat karaluchy ogarniają co i jak, robią podpuchy lepsze niż sukcesy dudy i zdobywają tym więcej wykopów - ofc sprostowania nigdy nie ma i większość wykopków sobie żyje w błogiej nieświadomości.

ty masz krótki staż na wykopie, nie znam też wszystkich akcji karalucha, ale gdybyś miał konto od X lat to pewnie bym znalazł parę wykopanych przez Ciebie materiałów, które są tylko akcją karachana ;]

+: Rzuku