Wpis z mikrobloga

Mireczki, w czym biegacie? Chodzi mi o dół. Chce kupić jakiś jeden sensowny komplet na dłużej, biegam w jakichś zużytych już dresach i dlatego dumam nad kupnem czegoś nowego a solidne dresy często kosztują krocie. Ktoś biega może w czymś takim http://www.bieliznatermoaktywna.com.pl/pol_m_Meska_Leginsy-Spodnie-905.html ? Ponoć wełna super + krótkie spodenki na to, zastanawiam się tylko czy będzie w tym teraz ciepło.
#bieganie #pytanie
  • 14
@hawu: ja nadal biegam w zestawie jesiennym - czyli na gacie zakładam typowe spodnie do biegania (taki obcisły, "sztuczny" dres) których wszędzie mnóstwo w okolicach 30-50zł. Wystarczają do -5 stopni. Jak już jest ostrzej, to trzeba dorzucić dowolną bieliznę termoaktywną (w sensie getry) i można spokojnie do -20 jechać (testowałem max. przy -15)
@hawu: ja w zimie biegam w długich leginsach z decathlonu za 50zł i żyję.


@ladzik: ja przy -10 już jednak potrzebuję getrów termoaktywnych - ale zakładam już jak spadnie poniżej -5. Generalnie nie przeszkadzają, bywało że biegałem w nich nawet przy temperaturach zbliżonych do 0 :)
@hawu: to jest wodzu bielizna termoaktywna, ona wyprowadza wilgoc na zewnatrz, ale jesli bedzie jedyna warstwa i zawieje wiekszy wiatr lub spadnie temperatura, to to bedzie mocno srednia ochrona przed zimnem.
Lepiej kup sobie spodnie/legginsy wlasnie z decathlonu z oznaczeniem warm. Ktore maja nieprzepuszczalna dla wiatru (lub malo przepuszczalna) warstwe wierzchnia.
@hawu: tylko zanim kupisz legginsy w ciemno, przymierz je.
Dla niektorych (m.in. dla mnie) to byl spory szok kulturowy, ktory nie pozwolil mi na zostanie pr0 biegaczem.
I #!$%@? w zwyklych spodniach.