Wpis z mikrobloga

#truestory

Dzień jak każdy poniedziałek, dużo spraw ale od rana słucham:

#rozowypasek : nagraj top model, nagraj top model.

-Pilot, epg, tvn, top model final, nagraj.

wieczór, po objedzie:

-Włącz top model, włacz top model.

-Pilot, lista, top model, play:

FINAŁ!!, pierwszy raz oglądam, ale finał więc zobaczę co te "Polskie" media lansują w tych czasach młodzieży.

Pacze, widze, pytam:
-ten top model to że do tv, komercyjny, na wybiegi ocb.
#rozowypasek: tak na wybiegi priorytetowo.

Myślę, mowię:
Ok, to ja tu widzę wygranego: Jakob jedyny spełnia warunki wysoki. Twarz jakby jak z katalogu, wszytsko gra i pasi, a te dwa to co?

A to (pada imie tej dziewczyny z finału) i Radzio, no to pacze na Radzia, słysze te jego wypowiedzi, widzę tą sesja z dziecmi co on tam pierd*** i mysłę WTF.

Nagle atak paniki typu #korwin, myślę NIE! nie może być, czyżby Radzio jest teraz na topie?
"Nie lubę dzieci jestem troche inny i że tolerancja na 100%", były chlopak Zandberga?.....

Nie ma czasu na myślenie blondyna z czikago wraca na ekran! Coś już zaczyna dziać!

Pirug z uśmiechem szczeży tolerancją i mówi: Finał tuż po reklamie!

No to przewiń,

-Pilot, ->>, reklamy, reklamy, masakra ile reklam. Jest..

Piróg szczeży z czekiem.

STOP nagranie. KONIEC NAGRANIA.

#rozowypasek w panice wtf co się dzieje? Jak koniec nagrania?!

Pacze, pilot lista, nagrania top model, nagranie 1;49m...

Nie mamy nagranego finału odpowiadam...

Dzięki @TVN!
Niby tacy jesteście anty piraci a sami zachowujecie się jak mórzyny z Somalji z wpychaniem reklam!


#rozowypasek cicho piszczy w kącie, że nie chce się logować na fejsa żeby się "TAK DOWIEDZIEĆ", ona chcę zobaczyć finał. Smutna minka.

No to kinamon.tv, jeszcze nie ma, google szukaj link+stream top model.

Brak....

#rozowypasek wychodząc z pokoju:

Dzięki że mi nagrałeś finał, a tak cię prosiłam.

Bonus:


RiP
  • 3
@sp33dlink: Jak mi na czymś zależy, to ustawiam tez nagranie materiału przed i materiału po tym materiale, na ktorym mi zależy, bo bardzo często zaczyna się wcześniej lub później i obcina kilkanaście sekund na początku lub na końcu.
@rraaddeekk: No i to jest dobra rada! (Jak oglądam tv to raczej fakty, chyba że multikulti impreza gdzieś czy relacja z czegoś to na BiŚ24. i koniec programów TVN które mogę oglądać, chyba że link do materiału z wyko ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Asterling: jest, i też nie było tak od razu. (problem raczej w tych reklamach i zwycięscy, największy, a nie to że mi #