Wpis z mikrobloga

@SirYabol: Przecież to wygląda na najbardziej niewygodny kontroler ever. Daj znać jak po testach ...
A tak w ogóle, to ma działać jak normalny pad do kompa czy ma jakieś specjalne zastosowanie?
@Gier32o: wczoraj już potestowałem głównie w assasins creed Syndicate i po jakiejś godzinie gry miałem tylko czasem problem ze trafieniem w odpowiedni przycisk akcji (abxy)
@Vittu: pewnie da radę ale zabawa będzie trochę przypominać grę na touchpadzie.
@Just2b3: Nie mam porównania do innych padów, ale jest zdecydowanie wygodniejszy niż klawiatura i mysz (szczególnie na kanapie)
pad dobrze leży w ręku i niestety muszę zgodzić się z recenzentami, że przyciski abxy są trochę małe i słabo dostępne. No i można się przyczepić, że trzeba użyć dużo siły do wciśnięcia analoga i touchpadów.
@SirYabol: Kurcze to trochę słabo. Fakt, wygodniejsze o wiele w sumie, dodatkowo jeśli musisz się dostać do steama. Ja osobiście zakochałem się w padach od Xboxa 360. Jeden został po konsoli to dokupiłem drugi z adapterem pod kompa. Jedyny minus jest taki, że faktycznie trzeba wstać i samemu ręcznie odpalić grę, ale potem to już czysta wygoda, no i bardzo dobrze się trzyma.
@ChinskiAgrest: Teraz skojarzyłem fakty - moja dziewczyna ostatnio grała w GTA bodajże i nagle mówi, że coś się zawiesiło, gra się zminimalizowała i odpalił się Steam na Big Picture. Teraz by wszystko było wyjaśnione. Dzięki!