Wpis z mikrobloga

Dla tych co pytają w jaki sposób Wykop łamie prawo. Nie chodzi o bana dla mnie lecz o fakt, że na Wykopie w sposób systematyczny publikowane są oszczerstwa w moim kierunku. Zarzuca mi się wiele przestępstw, choroby psychiczne itd. Wina Wykopu polega na tym, że NIE REAGUJĄ na moje zgłoszenia a co za tym idzie stają się współwinni tych oszczerstw. Nie tylko ignorują zgłoszenia poprzez system Wykopu ale również od ponad tygodnia nie odpowiadają na moje emaile w tej sprawie.

Podam przykład: jeżeli ktoś napisałby na jakimś portalu, że Michał Białek jest pedofilem - a następnie powtarzałby to kłamstwo przez miesiące czy nawet lata to wiadomo, że pan Białek zgłosiłby się do tego serwisu z prośbą o usuwanie tego typu oszczerstw. Z pewnością nie byłby zadowolony gdyby jego prośby były ignorowane a oszczerstwa wciąż dostępne na takiej stronie. W każdym razie właśnie w ten sposób łamie prawo Wykop Sp. z o.o. w której Michał Białek jest członkiem zarządu a wcześniej był właścicielem. Jeżeli sytuacja ta nie zostanie rozwiązana polubownie będę zmuszony podać ich do sądu. Nie mogę bowiem pozwolić na łamanie prawa poprzez szerzenie oszczerstw dotyczących mojej osoby.


Niech ktoś z @Moderacja udowodni panu szogunowi, że
1. Nazywanie ówczesnego prezydenta RP skur.... podchodzi pod paragraf i łamanie regulaminu serwisu
Co z tego, że "lizanie Adama" wyzywał w swoim filmie "Stop mafii na YouTube" (od minuty 10:46)? Cytuję:

lizanie Adama - czy to jest normalne by wyzywać prezydenta USA od skur... i czarnuchów lub prezydenta Polski

Trzy lata później robi to samo o co oskarżał Adama ale na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

2. Upublicznianie danych osobowych innych osób jak Magda S., Tomasz G. czy dane adresowe jakiejś Grażyny też podchodzi pod paragraf i łamanie regulaminu serwisu
3. Obrażanie dużej ilości użytkowników podchodzi pod łamanie regulaminu serwisu
4. Wstawianie rasistowskich i ksenofobicznych komentarzy też podchodzi pod łamanie regulaminu serwisu
5. Robienie ankiet kogo powinno się wystrzelać też jest łamaniem regulaminu serwisu,
6. Groźby karalne też podchodzą pod łamanie regulaminu serwisu

Link do wpisu pana szoguna

Wołam też @m__b i @wykop


#polskiyoutube #afera #moderacja #moderacjcontent #obgadujo #youtube #wykopseriousbusiness
xDawidMx - >Dla tych co pytają w jaki sposób Wykop łamie prawo. Nie chodzi o bana dla...

źródło: comment_gtg6JhntxaYtpAhOMsPyhwNDxpxGhMer.jpg

Pobierz
  • 5