•  

Mireczki, potrzebuję waszej pomocy, zacząłem ponowną grę w jakże szlachetną grę o nazwie "Piszczel" i zastanawiam się, gdzie można expić 65 lvl RP ze skillami 95/80. Wspomożecie Mireczka w potrzebie?

#tibiazwykopem #tibia

+: Cronox
    •  

@Recordable: Ja bym strzelał np na dle, Frosty może, albo spróbuj siły na Oramond :-)

•  

@Recordable: nowe hero cave, ja tam expie swoim 73 palkiem w wolnych chwilach, jak mi sie stamina na.mainie skonczy. Moze drefia necro bylaby dobra i dle na darashii. Ja tak expilem, chociaz lepiej mi dla msa doradzac

•  

@Trollunio: z oramond niech poczeka ;)

•  

@liszwis: Może :-)
      A tak się podepne, masz pomysł na 102 msa? Waste wchodzi w grę jak najbardziej ;-)

•  

@Trollunio: ja od 90 do 115 dle darashia + teamowo hellspawny yala, czasem hero cave. Potem od 115 do 140 oramond + asury teamowo. Po 140 siedze na goromie medusach i serpent spawnach + asury z teamem lub poi. Aktualnie mam 182 msa

•  

@Trollunio: mazak jeszcze polecal mi yellowtaxy czy jakos tak, ale nigdy tam nke bylem i nie wiem co to. Ps. ms bez waste to nie ms xD solo expienie aktualnie lekko wastuje, ale z dobrym teamem jaki mam teraz nawet na plus wychodze, na asurach lub poi

•  
      M.....2

+1

@Recordable: Opcji jest sporo dużo zależy od tego czy chcesz lecieć szybko z lvl czy kaska :)
      Jak typowo pod exp no to yelowtaxy/dle-frosty/wyrmy
      A jak tak średni exp ale dobry zarobek to crystale.

•  
      M.....2

0

@Trollunio: lizzardy(ava) jest na nie task/jak lubisz robić taski to możesz jeszcze poklepać Gsy/stampory(na 1 tasku zarobisz ~500k)/werewolfy(lekko nudne)/Quary(yala/calassa) jak coś nie licząc taski to dle/minoski z sd/yelowtaxy-wyrmy z ava/hero cave na tej samej zasadzie no i chyba to wszystko nic mi do głowy nie przychodzi, powoli możesz zaczynać robić childrena a potem wratha 2 misje to będziesz mieć dostęp na Soule.

•  
      M.....2

+1

@Trollunio: @Recordable: Na minosach nie ma czego szukać no chyba że kilka osób tam biega to jeszcze, jeszcze ale takim lvl za mało bije i za duże buły mu będą wchodzić tam mega szybko się to respi a on z samych boltów/arrow bije więc na start jak już się zejdzie na dół to kilka go bije i easy może go zdjąć na combo przejdzie się dalej to zaraz będzie miał plecy więc oramond na takim lvl odpada, byłem tam na 80 to też była masakra bo full resp, oczywiście mowa o RP :) Bo ms/ed to easy.

•  

@Recordable: gsy port hope po summer update, yielothaxy na zao jak dasz radę xd, wyrmów to raczej nie tykaj, hmm.. prawda jest taka, że paladyn zawsze może iść wszędzie solo i będzie miał profit :<

Gorące dyskusje ostatnie 12h