Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wszystkim którzy obwiniają kierowcę autobusu z Katowic za to że przejechał awanturników stojących na ulicy, przypominam co się dzieje jak kierowca autobusu stoi jak debil. Już był taki przypadek 2 lata temu. Patusy wleciały do autobusu i zaczęły mordować ludzi maczetami.

Od czego jest jezdnia? Nigdy nie wchodzi się na ulicę właśnie dlatego aby nie zostać potrąconym przez auto. Patusiarnia uważa że może sobie łamać prawo do woli? Poza tym skoro przejechana laska w wieku 19 lat posiadala już DWÓJKĘ dzieci to można snuć przypuszczenia, że pochodziła właśnie z patologicznego świata. Co ludzie mają za nic prawo i innych, napadają, awanturują się... Co było na filmie? Jakaś bójka, no to się bijemy bo to fajna zabawa! Kilka chwil potem zablokowaliśmy autobus, kierowca na nas ośmielił się zatrabić i pchnąć nas autobusem gdy stoimy mu na drodze? No to kolejna bójka, bijemy teraz kierowcę. Chwilę wcześniej kogoś innego biliśmy, chwilę później będziemy bić nową osobę.

Film wygląda przerażająco, ale po którymś obejrzeniu coraz bardziej zaczynam rozumieć kierowcę. Jedzie, jest w pracy, ktoś stoi mu na drodze, trąbi, stara się usunąć z drogi patusiarnie, potem patusy lecą mu do otwierania drzwi by go pobić, bo to kierowca rusza by ratować swoje życie i pasażerów. Nie wiedział że laska wpadła mu pod koła.

#katowice
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (47)

Hamilton na Silverstone: wyjebałem rywala z toru i ten zderzył się ze ścianą przy przeciążeniu ponad 50G? no zdarza się, co poradzić
    Hamilton na Hungaroringu: Alonso zajechał mi drogę, TO SKRAJNIE NIEBEZPIECZNE

chłop nie daje nawet pół powodu żeby go polubić XD
    #f1

odpowiedzi (12)

Sebastian Vettel jednak wezwany do sędziów, za manifestację na koszulce podczas hymnu.
    - Mogą mnie ukarać, nic mnie to nie obchodzi. Zrobiłbym to jeszcze raz.

#f1

odpowiedzi (40)