Wpis z mikrobloga

Panowie jak zmienić w paypal walutę rozliczeniową karty ? bo walutę podstawową na koncie już zmieniłem ale nie potrafie znaleźć opcji zeby przy płatnościach karta w $ nie przeliczało mi na PLN. Są instrukcje na google ale na starej wersji paypal a w tej nowej #!$%@? nie idzie sie połapac ;/
#paypal
  • 34
@Ratriczek: Ludzie pomózcie bo męcze sie z tym gównem juz dobre kilka h ;/ nie chc zeby mi przewalutowało z $ na PLN a potem na $ bo do tej pory mi tak robiło tylko ze miałem za miało $ i odrzucało transakcje ;/
@MichaelT128: ale mi nie chodzi o to zeby w płatnosciach na jd.com ustawic tylko na koncie paypall zeby to było na stałe. Na necie jest pokazan jak zrobić to w starej wersji interfejsu ale w tym nowym nie moge ogaranc. Chyba ze juz się nie da i trzeba przed kazda platnoscia to zaznaczac
Nie no ja wiem ze jak mam płatnosc to moge zaznaczyc zeby mi przeliczało po USD ale wiem ze kiedys dalo sie to ustawic w ustawienaich akrty walutowej na profilu paypal i bylo to z automatu
tak to wyglądało w starym interfejsie

" rofil -> Więcej Opcji -> Moje Pieniądze -> Moje wstępnie zatwierdzone płatności Zarządzaj płatnościami automatycznymi i subskrypcjami. Zaktualizuj -> Ustaw dostępne źródła finansowania płatności -> Karta kredytowa MasterCard xxx Opcje przeliczania -> Proszę obciążyć mój rachunek w walucie wykazanej na fakturze wystawionej przez sprzedającego."
@MichaelT128: ogarnięte :) dla potomnych ustawienia płatności - > wstepnie zatiwerdzone płatnośći -> Ustaw dostępne źródła finansowania płatnośc - > Opcje przeliczania ( na danej karcie) - > Proszę obciążyć mój rachunek w walucie wykazanej na fakturze wystawionej przez sprzedającego

ps dobrze to pochowali i na tym arabiaja bo ludzie nie wiedza jak to zmienic i tak jak mi z karty doalrowej przewalutowuj e na PLN aby zaplacic w dolarach ;]
@shus: Dziękówwwaa strasznie cieszy jak po takim czasie komuś się to przydaje ;) Nie sądziłem, że tak bardzo pomogę innym w ten sposób ;) KORZYSTAJCIE WYKOPKI ! :)