Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazlewactwa #4konserwy

Z fb, nie moje ale zgadzam się w 100%:

"Cynizm co poniektórych przeraża...

Mam na myśli ludzi, którym bardzo przeszkadzają uroczystości związane z miesięcznicami Tragedii w Smoleńsku (Największej Tragedii w dziejach III RP w wyniku której śmierć poniosło 96 osób: Prezydent RP Lech Kaczyński z małżonką, ostatni prezydent RP na uchodźctwie Ryszard Kaczorowski, wicemarszalkowie Sejmu i Senatu, dowódcy wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych, grupa parlamentarzystów różnych ugrupowań, pracownicy Kancelarii Prezydenta RP, oficerowie BOR-u, szefowie instytucji państwowych, bohaterowie Solidarności, duchowni, członkowie organizacji kombatanckich i społecznościowych, osoby towarzyszące), a którzy to ludzie dostają obecnie piany na samą myśl o warcie honorowej żołnierzy WP, która od teraz towarzyszyć będzie uroczystościom miesięcznicowym. Tym samym ludziom nie przeszkadzało wykorzystywanie żołnierzy GROM-u do asysty HGW w rejsie po Wiśle, ani całodobowa, wielomiesięczna warta kilkunastu funkcjonariuszy straży miejskiej i policji strzegących papierowej tęczy - symbolu homolobby - ulokowanej na Placu Zbawiciela.
Poniższe zdjęcia, dla odświeżenia pamięci..."
  • 3
Tym samym ludziom nie przeszkadzało wykorzystywanie żołnierzy GROM-u do asysty HGW w rejsie po Wiśle, ani całodobowa, wielomiesięczna warta kilkunastu funkcjonariuszy straży miejskiej i policji strzegących papierowej tęczy - symbolu homolobby - ulokowanej na Placu Zbawiciela.


@bezimienia90: Mi przeszkadzało. Ja rozumiem takie uroczystości, ale #!$%@? co miesiąc?
@bezimienia90: Przecież to nie jest uroczystość upamiętniająca katastrofę w Smoleńsku a wiec poparcia zwolenników PiS. Pierwsza, może też druga miesiączka była upamiętnieniem ofiar, później upolitycznienie sięgnęło zenitu. Nie dla dodatkowego namaszczania imprez jedynej słusznej partii.