Wpis z mikrobloga

@alkan:

I dostałem mniej życiodajnych plusików niż Ty. :(

Proszę ja Cię. Celebrytą być trzeba umieć. Ile różowych ostatnio uratowałeś wracając z imprezy?


@alkan:

Pan Dacz z pewnością broniłby mnie li jeno za pozycję w portfolio. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tam od razu za pozycję w portfolio... a pan Dacz to niby z czego ma utrzymać żonę i szóstkę dzieci?

500+ na guwniaka jeszcze nie weszło. Ale stawkę preferencyjną zastosowałbym, 350 + VAT za godzinkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dutch: Gdybym miał zarobić 500 zł w godzinę, to chyba wolałbym przeznaczyć ten czas na robienie potomka niż siedzenie w papierach i prawniczej nowomowie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dutch: albo sie pomylil i zaimprowizowal, albo mial juz przygotowane wczesniej.

Oryg. Tekst to 'jak oddzielic nagle serce od rozumu, jak uslyszec siebie posrod spiewu tlumow'
@Dutch: pytanie czemu zmienia. Jeszcze mi sie przypomnialo o 'czasu jest niewiele'/'czasu jest tak wiele'. Ale nie wydaje mi sie zeby jeszcze cos bylo. Albo to jest oryginalny tekst a na plyte poprawil, albo sobie zmienial wg uznania albo w razie pomylki przygotowal sobie rozne wersje.

Ja np znalem na poczatku tylko te wersje. Potem przyszlo zaspiewac na jakiejs akademii i nagle wszyscy sie paczo jak na dziwaka.