Wpis z mikrobloga

@miki4ever: Tak widziałem i niestety stwierdzam, że jest to celowe działanie zmierzające do podburzenia znacznej części ludzi przeciwko sobie. Serio uważacie, że 70-letnia babuszka, która szła w tym marszu przejmuje się TK? Wystarczy pooglądać kilka relacji, poczytać z kilku źródeł i wyciągnąć swoje wnioski.
@miki4ever: Może i :)) Dla mnie postulaty Nowoczesnej to jedna wielka ściema. Problem z polskimi partiami jest taki, że mogą obiecywać co chcą i ile chcą. Realnie w naszym kraju nie ma możliwości żeby wprowadzić prawdziwą wolnorynkową gospodarkę, ponieważ nie mamy na to kapitału. Mówiąc bardzo ogólnie.
Tak widziałem i niestety stwierdzam, że jest to celowe działanie zmierzające do podburzenia znacznej części ludzi przeciwko sobie.


@OsziOsz: Robia to obie strony sporu od lat, nic nowego.

Dla mnie postulaty Nowoczesnej to jedna wielka ściema. Problem z polskimi partiami jest taki, że mogą obiecywać co chcą i ile chcą.


@OsziOsz: Tego nie przeskoczymy, jednak nadal uwazam, ze lepiej glosowac na kogos z lepszym programem niz gorszym.

Realnie w naszym
@miki4ever: Z chęcią bym wziął udział w takim badaniu. Nie na próbie 1000 randomowych ludków z Polski, tylko realnych ludzi, pogrupowanych - tak jak na wyborach. Takie sondaże jakie się obecnie forsuje są przekłamaniem i tego dotyczy mój #buldupy. Jeśli chodzi o sympatie polityczne - w żadnym wypadku nie neguję żadnej opcji - Swetru mi nie pasuje ze swoimi postulatami i w chwili obecnej mu nie ufam.

Co do podjudzania