Wpis z mikrobloga

Mirosławowie i Mirosławy. Potrzebuje Waszej pomocy zwiazanej z #ps4. W co dalej grać? Potrzebuje 2 tytuły warte przejścia.

Dotychczas skończyłem:
-Tlou
-Batman
-Until Dawn
-Widźmin3
-Metro
-Tomb Raider
-Gta5
  • 13
  • 1
@zs_lopez: bardziej film gdzie decyzję wpływają na rozgrywkę. Bloodborne sobie odpuść skończy się na pierwszym bosie jak nie masz samozaparcia naprawdę dużego. Mgs 5 jest moim zdaniem bardzo powtarzalny no i specyficzny ale oceny dostał bardzo dobre obejrzyj recenzje, gameplay ocen sam ale pewnie jest dobrym wyborem ;)
@Segr3gator: choć driveclub pokazuje pazur dopiero w zawartościach dodatkowych, gdzie już konkretnie wykorzystują warunki pogodowe, wersja podstawowa tego nie robiła, ale dodali kilka dlc w ramach rekompensaty za żałosny start. Doradzam dokupić season pass lub wykupić w ps store podstawkę + wszystkie dlc za 63 zł
  • 0
@Im_from_alaska: dobrze ale niektórzy jej nie dostepuja bo nie mogą przejść a potem boją się odezwać bo są hejtowani że nie potrafią grać w jedyna prawdziwa grę. Mi tam się nie chce np. Męczyć w jedna grę tyle czasu . Dlatego uważam że jak ktoś nie ma trochę samozaparcia i preferuje casualowe gry, nie ustawia sobie hard w każdej grze, to kupi i się odbije. Co nie znaczy że jest zła
@d3v:
@Im_from_alaska:
Dokładnie o to chodzi. Gry rpg to nie moje klimaty. Nie jara mnie wbijanie levelu, ulepszanie miecza i smarowanie go olejem na danego potwora, żeby zabierał 10% więcej hp. Wiedźmina przeszedłem i nawet się dobrze bawiłem, ale nie powiedziałbym, żeby mnie porwał fabularnie, czy gameplayem. Bloodborne wydaje mi się jeszcze bardziej rpgowy, więc możliwe, że nie jest dla mnie.

@Segr3gator:
Planuję zaopatrzyć się w playseat i czekam
@zs_lopez: w bloodborne nie ma takiego ciśnienia na rozwój postaci, nie musisz przejechać całego świata po jakąś roślinkę, żeby zrobić z niej jakieś gówno, które potem zamienisz na inne gówno, które da ci buffka, żebyś mógł zabić bossa. bloodborne jest po prostu intensywny, dla mnie to najlepsza gra na ps4. ja też nie lubię rpgów, wiedźmin mnie męczy i nudzi, ale bb to jakiś fenomen.