Wpis z mikrobloga

No, kurde, no... Tak, tak, no tak, tak. Już kombinują. Słuchajcie! Otóż, nie słuchajcie, nie słuchajcie tego radia, wiecie jak ono się nazywa, y radio, y radio eska, otóż tam jest taki szymek, szymon, szymon maje- majewski. On zobaczycie co on wam zrobi z waszymi głowami, on wam namiesza w głowie. Namiesza wam w głowach, on wam namiesza w głowach zobaczycie. Będziecie mieli schizofrenie, bedziecie schizofrenie, zobaczycie bedziecie mieli inne choroby psychiczne, bedziecie, zachorujecie i bedziecie szajbić i chodzić nago, bedziecie, chodzic i, bedziecie rzucać się pod krajzegę. ZObaczycie. Ja wam proponuje, ja wam proponuje, otóż moi drodzy, słuchajcie inne radia, y radio.......... jakie to radio... RMFFM, RADIO MARYJA, tak, takie radia, a nie eska o ktorej wlasnie myslalem ze a to tak...... Nie sluchajcie radia eska ani tez tej takiej telewizji eska, tam te te programy są na prawde straszne. Na prawde straszne, jakies teledyski, ktore na prawde.. jakieś takie szybkie dźwięki, jakies pomieszane wszystko, takie na prawde to jest cos strasznego. Nie wolno tego sluchac i i ii .... to wam oczywiście mówie, ja jestem wierzący, ja mam Jezusa, proszę bardzo, oto jest mój Jezus, on jest, on wcale nie jest zboczony, on jest normalny, i on sobie zobaczcie jak on fajnie wyglada, no. prosze bardzo, i to musicie tak tak tak wlasnie sie modlic do takiego Jezusa, słuchać radia niepokala... yyyy... yy.. pr.. yy.. radia maryja, niepokalanów nie wolno sluchać, niepokalanów nie. Tylko Maryja, radio maryja i radio oczywiście RMEFEFEM i tylko tak i tylko tak, oczywiscie tu nie do pomyślenia żeby, żebyście wy młodzież słuchała takich rzeczy jak eska i słuchali tego szymona majawskiego, który tak jak wcześniej wspominałem namiesza wam w glowach, tak, tak

#pasta #takbylo
  • 3