•  

Taka sytuacja...wracam po kilku piwach z pubów w centrum Gdańska i jestem świadkiem jak nawalony taksówkarz wsiada za kółkiem i odpala silnik. (na chwilę co przystanalem stoi w miejscu) .Idę do domu i dzwonię na policję, sygnał zajęty, dzwonię na 112 i koleś odbiera na totalnej wyjebce nie pytając o szczegóły kończąc słowami "sprawdzimy to" po czym się rozlacza. Dzwonię ponownie na policję i zajęte. To ponownie 112 i przedstawia się kobieta z numerem zgłoszenia operatora (wczesniej koleś nie podawal) i opowiadam dokładnie sytuację. Łączy mnie z policją którą zna już szczegółu z wcześniejszej rozmowy z kobieta i ja tylko potwierdzam fakty. Mam do postoju taksowki 5 min to wychodzę jednak z domu i idę zobaczyć czy podjada - niestety jednak pijanego taksowarza już nie ma...jednakze idę wzdłuż drogi i mijam mnie dosłownie trzy patrole policji po czym nagle zapieprza dokładne srebrne kombi taxi które wcześniej opisałem i patrol zatrzymuje do kontroli dmuchania. Niestety to nie był on, ale Brawo Policją ! Pogarda dla kolesia pracującego z przymus chyba w święta na 112 !!!
    #coolstory #policja #112 #997 #nocnazmiana

+: cholinek, e........e +7 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#heheszki #nosacz #ukrainiec

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (27)

Niezależnie od finału, nasza warta dobiegła końca mircy, fajnie się z wami komentowało przez te osiem lat. Valar Spierdolis
      #got

odpowiedzi (10)

Nastał dzień, na który wielu z Was czekało! Dziś zachęcam do wykopywania przepisu na Langosz - tradycyjne uliczne węgierskie danie. Langosz w naszych ankietach pojawiał się już dawno i miał spore grono zwolenników. Wygrał ostatnie głosowanie zdobywając 562 głosów (26.85%) więc jest i on :D

Langosz to popularne na Węgrzech danie, które kupić można w specjalizujących się w jego sprzedaży budkach. Drożdżowe ciasto smażone na głębokim oleju podawane jest z przeróżnymi dodatkami, wśród których najpopularniejsze są śmietana oraz żółty ser.

Mam nadzieję, że przepis Wam się podoba. Niestety jak wiele tradycyjnych przepisów nie jest on raczej zbyt fit, ale nie zachęcam Was do tego aby jeść go codziennie, ale aby przygotować przynajmniej raz w ramach urozmaicenia swojej kuchni.

Jeśli zrobicie langosza i wrzucicie jego fotkę na #gotujzwkopem i mnie oznaczycie to będzie mi miło! Jeśli macie jakieś pytania to piszcie w komentarzach, każdemu postaram się w miarę posiadanej wiedzy pomóc :)

Dziękuje wszystkim, którzy mnie wspierają i pomagają poprzez wykopywanie i komentowanie znalezisk, plusowanie, wiadomości prywatne, itp.

Hajduszoboszlo!

PS

#kuchniamg78 - jeśli ktoś chce to zapraszam również do śledzenia tagu z przepisami :)

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
      Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
      pokaż całość

odpowiedzi (112)