Gorące dyskusje ostatnie 12h

Byłem na windykacji jakiś czas temu u MADKI 4 bombli co pobiera 500+ i "wynajmuje" mieszkanie, za które nie płaci od kilku miesięcy. W domu syf, dzieciaki te najmniejsze z pełnymi pieluchami, yebie gównem a madka non stop na fejsie selfie napierdallla. Za mieszkanie nie płaci, bo oglądała program Jaworowicz i tam się dowiedziała, że w zasadzie nic jej nie można zrobić jak nie będzie płacić. A locha cały dzień siedzi w domu, nie pracuje, nawet rzadko gotuje bo obiadki zamawia typu pitca z serkiem podwójnym dla familii. Mieszkanie zdewastowane, zresztą oceńcie sami. Warunki dla dzieci idealne. Wiecej foto w komentach pokaż całość

odpowiedzi (177)

Ktoś tu z samego rana dokonał bardzo ważnej decyji.
    #pracbaza

odpowiedzi (17)

Gurwa, organizujemy panieński i w tydzień ogarnęlysmy ze organizujemy go w górach, u znajomej panny młodej. Ta znajoma podjęła się zorganizowania imprezy w stylu boho, a wieczorem miałyśmy iść do klubu na imprezę. Dziewczyna kupiła wczoraj wszystkie potrzebne ozdoby i w ogóle po czym na grupce odezwała się po tygodniu jakaś X ze to nie w stylu panny młodej, bo ina woli szaleństwo - słomki kutasy, alkohol, biba do białego rana XDDDD Gurwa #rakcontent najmocniejszy, tam już planują ze w pociągu zaczniemy pic, potem w hotelu i na mieście. A jak napisałam ze to w ogóle nie w moim stylu i będzie widać ze jestem na sile to mi piszą żebym zluzowała majty iks de #logikarozowychpaskow #p0lka pokaż całość

odpowiedzi (124)