Wpis z mikrobloga

@KikU
Ja sprawdzania tylko lampy, ale wiem jak to działa. Ludzie puszczaja często wszystko jak leci, bo tutaj brakuje części, tutaj kontrakt się kończy, tutaj zrobią dopuszczenie. Zależnie od klasy są większe dopuszczenia. F46 to najniższy poziom, czyli wszystko leci, f48 już ma średni, czyli kilka dopuszczenie stałych i czasowych. Dla przykładu F54 (mini Cooper) ma tak zawyżony poziom, że często z powodu maleńkich rys stoi linia cały dzień.
@Xarazix: To jest taka gruba warstwa plamy wielkości połowy paczki zapałek, widać to z dalszej pozycji, ale to jest wewnętrzna część drzwi. Co w ramach takiego odszkodowania można otrzymać? Pewnie usunięcie tego w serwisie ;)
@Kiku chcesz czegos konkretnego zdjecie?
Mozesz sie domagac roznych rzeczy, moja kolezanka za NOKa w lampie dostala klime I jakies dodatki duperele. Zobacz co CI zaoferuja. Swoja droga sprawdz kazda lampe po kolei czy nie MA cial obcych czarnych punktow i rys na metalizacji.
@Xarazix: oj, dopiero teraz zauważyłem, że odpisałeś, bo nie zawołałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki, jutro to posprawdzam, jakiej wielkości to powinno być?