Wpis z mikrobloga

@maureis: Jak nagrywałeś gitarę prowadzącą? Może się #!$%@? ale średnio się wpasowuje w tło. Dałbym raczej mniej przesteru i może pokombinowałbym z kaczką. No i w jednym miejscu dosyć wyraźny fałsz słyszałem przy podciąganiu, no chyba, że to było zamierzone.
@psi-nos: wiem kurde, taka płaska i przytłumiona ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak to jest jak się nie odłoży masteringu na następny dzień tylko hur dur i wrzucam na neta.


@maureis: a mi się wydaje że ten groove jest trochę przy szybki i monotonny w stosunku do podkładu + brzmi bardzo mechanicznie. A gitarowo za to bardzo przyjemne :)

BTW - mam dziś do odsłuchu tylko badziewne
@cult_of_luna: dzięki za odpowiedź :) perkusja jest z automatu niestety, także może coś nie pasować, muszę jeszcze sporo kawałków spieprzyć żeby się nauczyć :D Basu nie ma, ale marzy mi się, kupię w 2016 (ʘʘ) Jeszcze raz dzięki.
@maureis: to kolego można sobie dopisać w MIDI i zasymulować jakimś cudakiem :) tu może jeszcze nie razi aż tak, ale przy mocniejszych kawałkach zwyczajnie zabraknie pary :) A co do bębnów, słowo klucz: humanizacja - losowe przesunięcia uderzeń, ozdobniki, zróżnicowana dynamika, itd. :)