Wpis z mikrobloga

140 223,48 - 17,02 = 140 206,46

Pomyśleć że jeszcze przedwczoraj biegłem rano w krótkich ciuchach, a dzisiaj -7 i pełny rynsztunek :) Jedno co mnie wkurza to czas ubierania (a potem prania) tego wszystkiego.
Smog coś lekko wzrósł, więc poleciałem w masce. Startowałem późno - 6:40 - ale na wszelki wypadek wziąłem czołówkę... niepotrzebnie :)
Ledwo dam radę zrobić plan na grudzień, więc lekko przedłużyłem trasę do przyjemnych 17km, niestety ze słabym tempem (5:06/km). Nie wiem ile w tym udziału maski - biegam na tyle nierówno że ciężko wyrokować. Choć puls faktycznie wyższy niż ostatnio...

#sztafeta
#biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #biegajwmasce
Pobierz enron - 140 223,48 - 17,02 = 140 206,46

Pomyśleć że jeszcze przedwczoraj biegłem r...
źródło: comment_Ov6vuLFfT7aUN7cILyRvhUamH4o11mwp.jpg
  • 5
@enron: maszyna :)


@dawkus: no w masce to trochę sapię jak maszyna ;) Szkoda że ta maszyna nie umie regularnie szybko biegać...
Jutro ostatnia "17" w tym roku i... może coś pobiegnę 1.01 :)
@enron: ja zalamka... mam infekcje od 3 tygodni... ciagle flegma... max co robie to spaceruje... w sumie nasza cala 4ka caly czas chora mniej lub bardziej... kolano boli... od ostatniego spaceru tez kostka... jedyne co wypalilo to narty w niedziele... a tak to zazdraszczam :)
@dawkus: ja mam flegmę w nosie non stop - jakiś feler mi się zrobił w przegrodzie nosowej i będę musiał coś na to poradzić... wkurza strasznie. Zwykłe drapania w gardle itp. z reguły staram się rozbiegać - najczęściej pomaga :) choć raz mnie coś rozłożyło tak że przez 8 dni nie biegałem...
@enron sie zmotywowalem twoim wpisem i dupa... od samego poczatku bolala mnie ta kostka... ale po prawie 4km powiedzialem STOP... nie dalo rady... jakby gwoździem ktos tam wjechal... i teraz badz madry... co boli. po schodach nie moge wejsc... 2km z buta w ciuszkach do biegania bez biegu przy 2st. lipa troche... nic... goraca kąpiel... dobre rozciagniecie sie i fenistil czy cos i czekamy :(
Pobierz dawkus - @enron sie zmotywowalem twoim wpisem i dupa... od samego poczatku bolala mni...
źródło: comment_7YzkXjDoAhxBwFCXR6Q5uxSCR1H6Vjg0.jpg