Wpis z mikrobloga

ale ja uwielbiam robić podsumowania ;d

w tym roku nie podrózowalam tak dużo jak w 2014, ale jakościowo ciągle było spoko. czasami wydaje mi się, że przygody same do mnie lgną, jeśli wyjadę dalej niż 300km od domu.

no ale do rzeczy..
1. przeżyłam jedne z najlepszych przygód podróżując po bezdrożach Gruzji i Armenii
2. spałam dwa razy na gruzinskim komisariacie, miałam pierwszy raz obstawe policji i z mojego powodu zamknięto granice gruzinsko-czeczenska (bardzo long story short, może kiedyś to opiszę, ale wszystkie historie miały happy end a tamtejsza policja jest 11/10)
3.zjechalam na snowboardzie z kilku lodowców ;d
4.skończyłam drugie studia (mniejsza o to jakie ;d)
5.bylam w polskim hostelu w miejscowości udabno (serio koniec swiata, możecie to znać z filmiku takiego kudlatego jhtubera) i trafiłam na wesele irakijczyka z francuzką
6.drugi raz w życiu dałam łapówkę ;d (welcome to Armenia)
7.bylam w londynie na secret cinema, gdzie totalnie przenioslam się do świata #starwars krzatajac się po tatooinie, gadajac z hanem solo i targujac się z jawami, no i obejrzalam imperium na wielkim ekranie (przebrana za szmuglera ofkors ;d)
8.zaczęłam rok największym ogniskiem w Europie w Hadze a kończę jutro wspinaczką na Kasprowy Wierch (trzymajcie kciuki!)
9.przestalam farbowac włosy (dla mnie ogromny sukces)
10.rozkrecilam imprezę w gruzinskim pubie tańcząc z ludźmi z Izraela, Armenii i Azerbejdżanu,, prawy do lewego,, :)

więcej grzechów nie pamketam, chociaż pewnie by się znalazło. ten rok był pełen fajnych przygód, ciekawych ludzi i wydarzeń, ale najlepsze w tym podsumowaniu jest to, że już teraz wiem, że 2016 będzie neszcze ciekawszy :)

#podsumowanie2015 #podrozujzwykopem #gwiezdnapodrozuje może trochę #gruzja
  • 19
1. przeżyłam jedne z najlepszych przygód podróżując po bezdrożach Gruzji i Armenii

2. spałam dwa razy na gruzinskim komisariacie, miałam pierwszy raz obstawe policji i z mojego powodu zamknięto granice gruzinsko-czeczenska

(...)

5.bylam w polskim hostelu w miejscowości udabno (serio koniec swiata, możecie to znać z filmiku takiego kudlatego jhtubera) i trafiłam na wesele irakijczyka z francuzką

(...)

7.bylam w londynie na secret cinema

8.zaczęłam rok największym ogniskiem w Europie w Hadze
@gwiezdna: Sakartvelo!
Jakbym tam nie mieszkał to w niektóre rzeczy może być ciężko uwierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Koleżanka jechała radiowozem, który zatrzymywał inne samochody, żeby zabrać ją stopem dalej
Ja z kolei taką sytuację miałem z cywilem w Armenii.
@matti05: wysiadajac na lotnisku myślałam, że to jakieś państwo policyjne, bo wszędzie było ich od groma. drugiego dnia już wiedziałam, że to fajnu ludzie, którzy autentycznie pomagają. a gdzie mieszkasz?