Wpis z mikrobloga

Dobrywieczór Murki, pozdrawiam z trochę #foreveralone zone, bo nawprost mnie leży para znajomych w związku. Trochę się boję do nich zagadać bo coś złego dzieje się pod ich pościelą i nie chce wyjść na takiego co podgląda kub podsł#!$%@?. Co robić? A.. głupio mi tak pałować wiplera :(

  • 9
@RuchalabymWiedzmina: Problem w tym, że jesteśmy w jakimś ośrodku no i wszystko wymyte na błysk ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może poprosić ich czy nie mają czasem mydełka bo w sumie póki pamiętam to chce pójść pod prysznic ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kptant: Szkoda, że ich nie obudzę nawet, gdybym #!$%@?ł tą szafę siekierą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zresztą słyszałem, że zamykali na klucz pokój, a klucz schowali gdzieś nie wiadomo gdzie. Boje się.. 8h przeboleje w szafie, mam nadzieje, że sobie poradzę. Dodaj trochę otuchy :c
@kajurt Wiem, że to przeczytasz i gdy się obudzisz będzie po wszystkim, ja tylko chciałem raz popatrzeć. PRZEPRASZAM! ( ͡° ͜
@kptant: Dzięki!
Chyba tak zrobię, problem w tym, że nie palę, ale może z rana nie ogarną co się do nich mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Idę spać, jest tu całkiem pokaźna warstwa ciepłych ubrań, nie zmarznę #wygryw :-)