Wpis z mikrobloga

Co wy tutaj mentalni Afrykańczycy wypisujecie. Nie pasuje wam, że zimno, to jedźcie na zwrotnik, tam żółta kula naparza z pełną mocą przez cały rok. Biały człowiek, reprezentant cywilizacji północy, nie boi się chłodu. Kiedy twoi przodkowie byczyli się opalając dupę przed lepianką, my dokonaliśmy osiągnięć technologicznych, żeby nie straszne nam były ujemne temperatury.

Kurde, raptem kilka dni z prawilnymi zimowymi temperaturami, nawet bez śniegu, a już narzekania. Siedzi taki w piwnicy opatulony kocem, grzejnika nie odkręci (po co, sąsiedzi grzejo, ja przycebulę, profit, hehe), nie pójdzie poćwiczyć na dwór w zajebistych warunkach. Idź, załóż na siebie drugi turecki sweter, będzie ci cieplej.

Tyle napinki o "podstawach kulturowych naszej cywilizacji", a jak przychodzi co do czego, to wychodzi z butów mentalny bambus.

##!$%@?!
#pogoda #temperatura
  • 7
@bolo1: Małe sprostowanie. Przełomów technologicznych i osiągnięć dokonywały jednostki, dosłownie do policzenia na placach obu rąk. Twoi przodkowie prawdopodobnie uprawiali seks kazirodczy i głowili się czemu ogień parzy jak się do niego wsadzi penisa i wracali orać pole.
@bolo1: Dokładnie. To dzięki mrozowi wykształciła się nasza cywilizacja i podbiła świat.
Murzyni szli do dżungli, rzucali dzidę na oślep i juz jakiegoś węża nabili i mogli się bzykać i tańczyć przez kolejne kilka dni. U nas dzięki mrozowi przeżywali tylko ci którzy potrafili planować, zbudować spichlerze które następnie trzeba było chronić dzięki czemu wytworzyło się państwo. Dzięki mrozowi nasi przodkowie czytali i rozmyślali zamiast robić hip hop albo #!$%@? regge.
@bolo1: Też nie rozumiem tego narzekania, ludzie się chyba odzwyczaili od zimna. Jeszcze rozumiem jakby marudził ktoś kto spędza pół dnia na dworze, ale to w większości jakieś pierdoły, które marzną, bo tramwaj się spóźnił dwie minuty. Byłam dzisiaj na dworze i jedyne co mogę powiedzieć, to że jest cudna pogoda na jakiś szybki spacer dla zdrowia. Tyle tylko, że ja się ubrałam na cebulkę, a nie w te przykrótkie gacie