Wpis z mikrobloga

@walski-janko: @kazelot91: Oczywiście, że to moje przypuszczenie, dlatego napisałem, że się pan Trotyl zapędził pisząc, że Balcerowicz łga. Anonimowi prywatni inwestorzy kupili pakiet akcji bardzo szybko, a kto sponsoruje działania prawicowych portali, gazet, dofinansowuje różne prawicowe instytucje itd. SKOKi... nawet powiem wam po cichu, że SKOK Wołomin był jedymze sponsorów filmu o bitwie warszawskiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kazelot91: Pisząc "swoje urojenia", a mając na uwadze twój wcześniejszy wpis, mam na myśli urojenia które przypisujesz pozpodstawnie mi. Wiem, że teraz w szkołach cztania ze zrozumieniem tekstu już mało uczą, ale nie wiedział że nie uczą tego wogóle...
@Kempes: No cóż....

swój I «zaimek zastępujący w odpowiednich kontekstach inne zaimki dzierżawcze: mój, twój, nasz, wasz, jego, jej, ich, oznaczający, że to, co jest wyrażone przez rzeczownik, którego dotyczy, należy lub odnosi się odpowiednio: do mówiącego, np. Spakowałam wszystkie swoje rzeczy., do osoby, do której zwraca się mówiący, np. Zabierz stąd swoje rzeczy., do grupy osób, do której należy mówiący, np. Wyłożyliśmy im swoje racje., do grupy osób, w