Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pamietam w 2007 jak była zajawa na csa 1.6 a ja miałem chujowego kompa i wtedy na topie było byc w jakims klanie,wiecie co sie działo na moim komputerze xD? Miałem tak chujowe podzespoły że jak był ktos w pobliżu to łapałem lekkiego laga i juz wiedzialem ze ktos za winklem jest XD Na zawodach w mojej szkole przuniosłem własnego kompa zeby wiedziec kto gdzie idzie a w klasie powiedzialem ze jestem przyzwyczajony do myszki i monitora XD Wygralismy wtedy 150zł (xD) Ludzie wysyłali na mnie demka na forum,nagrywali mnie,posadzali o czity,a to tylko był chujowy komputer XD #heheszki #counterstrike #zalesie #przegryw #takbylo #pcmasterrace pokaż całość

odpowiedzi (22)

#bekazlewactwa #4konserwy #niepelnosprawni #ladnapani
    Mniejszość która NAPRAWDĘ jest dyskryminowana w Polsce... zbyt słaba aby wywalczyć swoje prawa, nie żadne LGBTP+ atencjusze.

odpowiedzi (33)

Tylko w Polsce bardziej utytułowany trener klubowy zostaje trenerem kadry u21 i rozpierdala Belgię i Portugalię, a trenerem pierwszej kadry zostaje parodysta, który kompromituje się stylem, powołaniami, słodkim pierdoleniem i ledwo ogrywa jakieś gównozespoły mając być może najlepszy atak w Europie

xDD

#mecz #reprezentacja #pilkanozna

odpowiedzi (32)