Wpis z mikrobloga

@Reeposter: Przez pewien czas znałem tylko z opowieści znajomych, ale pewnego dnia zobaczyłem "to" na schodach mojego instytutu. Taszczyło wielką torbę podróżną po schodach (chociaż winda jest)... Problem w tym, że bardzo słabo uczy angielskiego, ale nikt tego nie zwolni, bo byłaby afera, że brak tolerancji, etc.
@Constantine: Zasadniczo tak, poziom jest generalnie niski. Natomiast ja słyszałem opinie, że on nic nie robi na angielskim. Dosłownie. Czasem tylko opowiada o swoim życiu. Uznałem tę opinię za obiektywną, bo jej autorem nie była żadna konserwa, tylko koleżanka, która ma dosyć luźne poglądy i nie hejtowała go za sam wygląd. Bo wiadomo, słyszałem też opinie od kolegów konserw i pewnie mogli mu dowalić z tego powodu.
@milan1899: damn, tam miało być, że mam niemiecki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale angielski też miałam, z babką, która nam opowiadała jak to jej syn robi imprezy i co wtedy ginie, a w ogóle to byla na wycieczce w górach ostatnio etc.etc. ;) pisałam tam przez cały semestr jedną jedyną kartkówkę, potem na letnim zrezygnowałam ze studiów w kwietniu a w czerwcu miałam wpisane 3,5. także wiesz