Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (27)

Mam ciezki przypadek. Poznałem #rozowepaski na imprezie, jeden lvl 18 wpadl mi w oko i przetanczylismy razem caly wieczor, postawilem jej drinka, pogadalismy. Na końcu jeszcze odprowadzilem ja do domu bo okazalo sie ze mieszka w tej samej miejscowosci co ja. Rozmawiamy sobie na fb, wszystko spoko. Ale jak chce ja zaprosic na spotkanie to sie probuje wymigac "a pomoc rodzicom" "a nie ma czasu" itp. Tylko ze mieszkamy jakies 10-15min od siebie wiec pewnie przypadkiem sie nawet spotkamy a ona nadal nie chce. Jak ja przekomac #zwiazki #randkujzwykopem

pokaż spoiler Chloroform ostatecznosc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (22)

Mirki. Zamówiłem rodzicom kuchenkę, kurier wypakował ją ulicę obok i stwierdził, że "Już ją wyładował i nie będzie jej pakować i wozić dalej". Rodzicielka oczywiście powiedziała że nie odbiera towaru, dopóki nie zawiezie jej pod dobry adres. Kurier nie ma czasu i się zawija zostawiając kuchenkę na ulicy. Okazuje się że kurier podrobił podpis na protokole odbioru, zgłosiłem reklamację w sklepie, ale za bardzo ich to nie interesuje i proponują śmieszny rabat na następne zakupy.

Co robić ? Zgłaszać do Sądu przestępstwo i odwiedzić federacje konsumentów ?

#zakupy #kurier #prawo #problemypierwszegoswiata #problem #pytanie
    pokaż całość

odpowiedzi (86)